Tipy na Vánoce-holčička 4 roky

26.10.2014

Ahoj holky, pište tipy na dárky. Můj tip
-kolečkové brusle
-flétna
-Lego kyblík
-logická hra Tučňáci na ledu
-kufřík na kolečkách-jestli někdo má potřebuji tip
-toaletka Minie-zrcadlo se dvěma šuplíčky

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj díky, už jsem objednala, je malý na cestování není, bude ho mít na hraní, ona doma pořád tahá tašky a batohy, tak ten jí bude stačit, je s prasátkem Pepinou, tu má ráda a stál jen 380,-.

ahoj, kupuju něco na tvoření, vysavač, ovoce které se dá krájet = je na suchý zip, knížka, mixer, jo a ještě koně pro bárbíny :-) zvažujem kolo

In reply to by muf20

Panenkami jí zásobuje tchýně od 1 roku ač si s něma začala občas hrát až nedávno, k narozeninám teď dostala od tchýně opět pannu, tentokrát Barbie, panna letěla někam do kouta a už jsem jí měsíc neviděla, kočárek máme a tím bych jí radost moc neudělala, knížek máme spoustu, ale určitě nějakou koupím.

jo ještě je super logico primo, zadej do vyhledavače:) je to na logické myšlení super hra, ale dražši no..

- Hulahop (kruh co si toci kolem pasu)
- Šperkovnice (na toaletku bohužel nemáme místo)
- chodíciho pejska (je pro menší deti,ale myslím ze se mala s nim vyblbne)
- budík a nástěnné hodiny s medvidkem Pů (umí uz poznávat hodiny a budík ji bude budit do skolky) :-)
- kniha pohádek, puzzle, omalovánky

Ahoj, z mojí zkušenosti musím říct, že Tučňáci na ledu jsou pro čtyřleté dítě moc náročné, tudíž je to baví jen chvíli, než zjistí, že jim to nejde. Je to poměrně drahá hra a má na ní alespoň ještě rok čas :) Ale nevím, třeba konkrétně tvoje holčička je v tomto směru nadaná a půjde jí to, těžko soudit ;)

In reply to by .Míša.

Ahoj vím co to je za hru, dcera je hodně dopředu, puzzle skládala v 1,5 roce, ve 2 letech mluvila, ve 3 letech uměla psát celou abecedu, teď se učí anglicky, ve 3 letech se naučila bruslit, lyžovat. Vše formou hry, do ničeho jí nenutím, ona chce sama. Teď měla 4 narozeniny, dostala tablet, spousta maminek se teď do mě pustí, ale já s manželem víme proč jsme jí ho koupili tak brzy. Od 3 let hrajeme celé pexeso, na tabletu ho má v angličtině barvy, zvířátka...a samo jiné naučné hry. Je těžké pro ni vybrat dárek.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj já nezakládala diskusi o tom co moje dcera umí, ale napsala jsem to proto, že si myslím, že by jí ty Tučňáci mohly zaujmout, jelikož mi některé maminky napsaly, že je na to malá a pro mou dceru vybrat hru která by ji bavila je oříšek. Jinak v mém okolí normálně děti ve 2 letech nemluví, Nela už v tomto věku měla slovní zásobu jak dospělí, kam jsme přišli tam se nás každý ptal kolik jí je, že tak krásně mluví.

In reply to by jana a nela

Proč by se do tebe poustely? Mala ma taky tablet a učí se tam zábavnou formou abecedu atd.taky se umí podepsat a psát témeř celou abecedu! Ucime se spolu anglicky a uměla by daleko vic kdybych na ni mela vic času :r: ale její malej braska nám moc prostoru nedává ! :q:

In reply to by Mirunka31

Tučňáky si vybrala sama, třeba jí to bude bavit jen chvíli, nevím, před rokem jsem jí koupila Pojď si hrát s krtečkem, to jí nebaví, protože na kostce nejsou čísla, chce hrát radši člověče nezlob se. Když tak budeme hrát s manželem :s: Díky

In reply to by .Míša.

ahojky, ti tučnáci jsou zbyteční, je to těžké pro děti, máme to a hrajeme s manželem:-D s tím bych pár let počkala:))jinak my máme: dalši razítka, strašně to dcerku bavi, potom knížky, omalovánky, kuličkovou dráhu, musime sehnat nějakou policenjsní sadu :s: :s: ( furt si hraje na policajty)..plyšové papučky, puzzle..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka