Test na určení pohlaví dítěte - máte některá zkušenost???

19.04.2011

Holky mám doma Test na určení pohlaví dítěte, ve čtvrtek budu začínat 10 týden..v návodu píšou, že se má test provést mezi 10 až 14 týdnem těhotenství, tak nevím, kdy si ho mám udělat, nerada bych, aby byl výsledek nejasný, když to stálo tolik peněz...máte některá zkušenost??Ukázalo Vám to výsledek správně??

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, zrovna dneska jsem narazila na leták woman secret girl/boy vůbec jsem netušila že něco takového existuje, v lékárně to neměli tak jsem sedla k netu a hledala, je to docela drahé a jak vidím asi i nespolehlivé, raději počkám na ultr. a koupím něco prckovi do výbavičky :) Každopádně kdybych to dostala darem tak to počůrám ;)

Vím, že tato diskuze už je uzavřena, ale třeba se to bude někomu hodit...Test jsem si dělala v 17. tt, s manželem jsme sex před testem neměli min. týden, večer jsem málo pila, vyšel jasný chlapeček, oranžovo-červená barva, ale dnes ve 22 tt ultrazvuk i 3D ultrazvuk potvrdil holčičku, vzhledem k ceně testu a tvrzení 100% spolehlivosti jsem opravdu zklamaná. Takže se jedná čistě o 50% spolehlivost, buď a nebo! Dokonce jsem dnes našla i stránky, holkanebokluk, best baby gender test a tam je takových to názorů spostu, bohužel jsem to přečetla až ted :( Takže test rozhodně nedoporučuji, vyhozené peníze...

In reply to by míša08

Já mela test ten druhej (značky fakt nevim, jen vím, že byli tyhle "do kelimku" na trhu dva), kde kluk byl zelená barva, oranžova byla holka. Na tom "tvem" testu me práve odrazovalo to, že tam bylo psáno, že pokud vyjde barva oranžova - kluk, má se nádoba nechát TYDEN postát a pokud se barva nezmeni, je teprve kluk potvrzen :-/ neumim si představit, že by mi tady doma týden stálo moje čuraní! :-D
Jiank souhlas, je to hop nebo trop, záruka spolehlivosti 50%, mne vyšel taky jasnej kluk a na utz mam 3x potvrzenou holku.

Ahojky ano dělala, mě vyšel správně, a co by sis přála ty ? :girl: nebo :cc): ? Držim palečky at ti vyjde co si přeješ.

Ahoj. Nevim, který test máš, jelikož se v ČR prodávají dva. Paradoxne barva výsledku je u každeho jina (u jednoho testu zelena znamena kluk, u druheho holka - u toho druheho dokonce pokud vyjde kluk, musí se moč ješte týden nechat stát a sledovat a pokud se barva nezmeni,jde opravdu o kluka.) Já test (díkybohu) dostala jako dárek. dělala jsem si ho na přelomu 13. a 14.tt. Měla jsem ten první zminovanej - kde to víš hned a nemusíš týden čekat "na jistotu". Test zcela jasně a bez debaty ukázal kluka. Velkej šok nastal ve 20 tt, když mi dr na utz zcela jasne a bez debaty oznámil holku! :D :D Takže musím ted čekat stejne do 15.5, kdy jdu na 4D utz, abych se přiklonila na nejakou stranu. :D
Výrobce testu na svých stránkach uvádí, že pokud se zaregistruješ a test Ti vyjde blbe, vrátí ti peníze. Co jsem ale četla, chce to hodne opatření předem - poslat mail se žádosti o registraci, zdokumentovat výsledek testu a podobne. Určite - kdybych do toho ty peníze vrazila - bych se takhle pojistila, opravdu to nestoji pár korun.

Ahoj,abych pravdu řekla,tak o testu slyším poprvé...Nevim,ale přijde mi docela i blbost na to tak pospíchat...za 10 týdnů Ti to řekne doktor :) Tomu testu by jsem asi ani moc nevěřila...Jak to vůbec vypadá a jak se to dělá???

In reply to by sandrunqa

no kámoška si ho dělala minulý rok a vyšlo jí to dobře..Dělá se to uz moči, sada obsahuje kelímek s nějakým pískem, který se podle pohlaví zbarví do určité barvy.. Já to jako blbost nepovažuji, proč to nevědět dříve, když mám možnost..

In reply to by mamuška

Mě to přijde jako blbost,protože je to moc brzy v 10tt víš...nemyslím to špatně,ale musíš podstoupit ještě plno testů atd...A už vědět co to je...Ona ta zvědavost je hrozná já taky chtěla vědět,ale např já mám uplně komplet celou výbavičku v růžovim páč mi řekli že je to holka a včera jsems e dozvěděla že je to kluk,takže to musim prodat a nakoupit nový..:A to jsem kupovala vše uplně nový...Ale nezlobím se já kluka chtěla :)

Ahoj, ten test by měl být založený na přítomnosti/nepřítomnosti hormonů. U kluků je přítomen hormon testosteron u holek ne (nebo je v tak zanedbatelném množství, že by ho test nejspíš neodhalil). Takže si myslím, že je celkem jedno, kdy si test uděláš. Na druhou stranu, nevím v jakém množstevním rozmezí se ty hormony pohybují, tak počkej aspoň do toho 12. týdne, aby ti to vůbec něco ukázalo :s:
A dej vědět, co ti vyšlo a jak se to pozná :)

ahoj, tak pohlaví plodu je vyvynuté v 16tt. Takže bych si test udělala mezi 13-14tt. Myslim si že čím později tím lépe. I tak může být test nepřesný. Takže bych výsledek nebrala na 100%

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky