Těhotná? | Moje těhotenství.cz

Těhotná?

Obrázek uživatele Jajusskaa

  Děvčata co si o tom myslíte? Mám takový zvláštní pocit..už jsem skoro měsíc bez prášku ze zdravních důvodů a už mě nějaký ten den bolí prsa,motá se mi hlava a dneska se nemužu udržet a už jsem i chvilku spala ale jsem pořád strašně unavená.
  S manželem jsme se samozřejmě milovali ale neudělal se do mě,dával si zatím pozor ale kondom nepoužíval tak se možná i povest mohlo.co si myslíte? V neděli by měla přijít ms

  Komentáře

  Obrázek uživatele Avani

  Já bych počkala a udělala test pokud se opozdí ms...Jinak stát se to mohlo ikdyž šance není velká...

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Bolest podbřišku při chůzi

  Ahoj všichni,

  Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

  Přímá adopce

  Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

  Ahojky, tak jsem tu zase pro radu Smile Dnes má Luky (3,5) ve školce odpoledne čarodějnický rej, opékání buřtíků, ale proč píši. Masky jsou vítány. No, to se lehce řekne, ale jakou masku bych měla vyrobit? Kdyby byl holka, tak z něj udělám krásnou čarodějnici, ale takhle?

  Zdravím všechny maminky. Jsem také maminka, ale už i babička. Potřebuji poradit. Zakoupila jsem svému vnoučkovi dětské lehátko Arti relax LA36, vypadá na první pohled jako od Fisher Price. Chci se zeptat maminek co mají lehátko s vibrací. Jsou ty vibrace slabé nebo silné, jen pod zadečkem nebo i na zádíčkách? A hlavně to naše lehátko, dělá hrozný rámus.

  Zdravím všechny maminky. Jsem také maminka, ale už i babička. Potřebuji poradit. Zakoupila jsem svému vnoučkovi dětské lehátko Arti relax LA36, vypadá na první pohled jako od Fisher Price. Chci se zeptat maminek co mají lehátko s vibrací. Jsou ty vibrace slabé nebo silné, jen pod zadečkem nebo i na zádíčkách? A hlavně to naše lehátko, dělá hrozný rámus.

  Maminky,

  Ahojky maminy Smile tak dnes jsem 11+3 a druhým dnem se ráno dostavují nevolnosti dneska premiéra u wc Beee Jak zvládat nevolnosti?Příští středu jsem objednaná na 7:40 na screening a představa že mě

  Ahojky maminy Smiling tak dnes jsem 11+3 a druhým dnem se ráno dostavují nevolnosti dneska premiéra u wc Beee Jak zvládat nevolnosti?Příští středu jsem objednaná na 7:40 na screening a představa že mě to chytne v šalině je hrozná..Mte nějakou radu jak na potvůrku vyzrát?

  Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, co umí vaše zářijové 2010 miminka? My ještě nelozíme ani nesedíme. Ale krásně se plazíme, občas pérujeme na kolínkách, děláme paci paci a zkoušíme tak tak všelijak, říkáme TÁTA, jinak BABABABABA. Spapáme všechno, není vybíravá, opravdu jí ukázkově. Přes den spíme málo, jen 2 * 30 minut, ale v noci krásně.

  Tak tu máme velikonoce a s nimi náš druhý seznámek. Tak pište aktualizace ať se můžem sečíst kolik nás vůbec je Těhulka
  Podoba seznámku bude :
  Nick, termínek vylíhnutí, věk, kolikáte mimi čekáte, kolik kilo je nahoře, příští KO, a odkaz na vaší mimi fotečku

  ahoj holky máte tenhle test některá vyzkoušenej? kolik asi tak stojí?díky

  Tak včera jsem po dlouhé době viděla na ultrazvuku toho našeho prďolku. Paní doktorka nám chlapečka potvrdila a Ríšánek se má čile k světu. Kopal a mával ručičkami jako divej.
  Mělo by být vše v pořádku, maličkej je hlavičkou dole a plodové vody mám přiměřeně. Vzhledem k tomu, že mi příští týden končí dovolená, nechala jsem si už vypsat nástup na MD.