35.týden těhotenství

28.04.2016

Tak děvčata, dnes jsem 34+2tt. Ani jsem nevěřila, že to takhle daleko dotáhnu. 39 dní do porodu. V pondělí jsem byla v poradně. Čípek dle pohmatu ok, tentokrát jsme ho neměřili. Prďolka odhadem 2400g, vše se zdá v pořádku. Ale co mě tedy rozsekalo...mám nahoře 20kg. To je strašné, a to ještě nekončím. A opravdu se necpu, asi mi jen chybí pohyb jak jsem na rizikáči. Před těhu jsem měla 52kg a hodně svalnatou sportovní postavu. O tom si už ale asi můžu nechat zdát. Ale co hlavně že se drobečkovi daří ne? Nachystáno už mám vše, tak už jen čekat. Jen doufám, že ještě vydržíme.

34+2

Ahoj, nevím, proč to tak je, ale často takové ty kočky-diblice (hodně štíhlé a sportovní postavou před otěhotněním) naberou hodně-20 i víc kg, aspoň to pozoruji ve svém okolí. Na druhou stranu nohy máš stále nádherné, ruce taky, pořád jsi hubená a máš sportovní postavu-máš jen to břicho, takže podle mě to v pohodě shodíš zase na původní váhu nebo jen něco málo nad.

TY JO TO tak leti zachvili budes davat fotecky z porodu :-) nadherne brisko ukazkovy chlapecek :-) nas cekaji v kvetnu narozeniny ja mam s chlapem 14-5 tak jsem zvedava kdy mas termin vubec:  ? :-)

In reply to by anetka1405

Děkuji. Tak to je hezké, že takhle spolu slavíte. Můj manžel a syn mají zase svátek na mé narozky. Termín mám 7.6. Moc se mi líbí datum 6.6.2016 ale tak to si už hodně vymýšlím:-) Tak nějak tuším opět císaře a ten se tuším dělá dřív. A to ani nevím jak dlouho vydržím.... Ještě chvilku to chce. Už jsem ale klidnější když jsem to dotáhla až sem. 

27.10.2015

Ahoj těhulky,

no krásnej pupíček má terinka, mě ten náš dneska nějak zlobí, stále všude se propíná, špulí zadek nalevo a hlavičku pod pravým prsem a to je takovej akční od rána, tak at se vyblázní ted a večer at dá pokoj a chrupe jako dneska, dneska mě nechal vychrupat až do 5 do rána, pak jsem se přetočila a šup kopl do močáku ale hned pak zase usnul takže pohoda a v 7 se vzdudil a dobrý a po obědě začal špulit zadeček a vše co má, i ručičku jsem nahmatala nebo co to bylo, bylo to maličké a krásné, já jdu na kontrolu v úterý tak jsem zvědavá co mi dr řekne

In reply to by Zuzka Plachá

zuzi to mi povidej  :D Ja teda si rikala ze aktivnejsi jak Adri snad nebude a ona je Terka snad jeste horsi nezastavi se vubec a spi opravdu jenom kdyz jdu spat ja tak se pak uklidni a usne a rano jak otevru oci hned zacne a jede celej den nechapu :D taky jsem mela vcera ruku nahore na brise a citila jsme jakoby mi podala ruku skrz bricho :D

Odběr kategorie 35.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky