13.týden těhotenství

19.01.2017

Holky co myslíte.Deset let bez antikoncepce.podstoupila jsem dvakrát uměl.oplodnění,inseminaci a před dvěmi lety odstranění miomu na čípku.Pracuji v náročné praci ve ktere tahám těžká břemena jsem dvanáct hodin na nohou a dělám noční,denní.Mistrovi jsem to oznámila a ten mě hned poslal domu at si zajdu doktorce a jdu rovnou na neschopenku, že tam nemaji pro mě práci.Holky myslíte si že my doktorka da hnedka neschopenku.

Mám tak takhle náročnou práci.V pravci jsem hned nahlásila těhotenství,jak jsem to měla potvrzené od doktora.Muselibmi najít náhradní práci a jelikož to u nás nebylo možné,tak jsem byla celou dobu doma a brala 100 procentní plat.Doktor klidně napíše namocenskou,ale škoda přijít o peníze a omezovat se vycházkám.Firma na tom není strážná,oni mají pak úlevu na dani.

12.01.2017

Ahoj holky, dneska jsem absolvovala NT+ vyšetření. Přítel poprvé viděl svoje miminko a byl hrozně unešený. Projasnění má prďolka 1.3, takže úplně super. Odpovídá na den přesně, takže dle MS i ultrazvuku bude termín 22.7.2017 (přítel je 17.7. tak se třeba poštěstí). Jen mě mrzí, že nás paní doktorka trochu ošidila... Tady vidíte ruky, nohy, srdce, fotku vám natisknu a výsledky budem volat - nashle. Myslím, že se vším všudy jsme byli za 5minut venku... Ale i tak jsme oba nadšení!

 

NT+
13.11.2015

Tak jsem se tu zase objevila asi po 4 letech :-) Štěpánek už má 4,5 roku a teď čeká brášku nebo sestřičku. V pondělí jsem byla na první genetice - zaprvé sem teda hleděla co se změnilo a strávila jsem tam celý den - v sedum ráno krev a malý ultrazvuk v 10:30 velký ultrazvuk. A teda klasicky mě nezklamali sestřičky a doktorky hrozně milé, ale tak jako u Štěpánka mě strašily většími mozkovými komorami tak tentokrát jim nehraje do tabulek IT tzn. nezobrazená intrakraniální translucence? jestli o tom někdo něco víte budu moc ráda když napíšete.

12.11.2015

Tak jsme byli vcera s pritelem na prvnim ultrazvuku. A bylo nam sdeleno,ze cekame dvojcata. Ja myslela ze omdlim a hlavou mi probihalo jak tohle vse zvladnu atd.pritel dostal zachvat smichu a oba jsme se nezmohli na jedine slovo. Pak nam doktor rekl ze to budou dve holky. Stale jsem v soku a nejak mi to nedochazi. Vse je jinak v poradku. Preji krasny den.

Velký ultrazvuk

no tak jestli doktor poznal až ve 13. týdnu,že jsou to dvojčata,tak bych s tím pohlavím ještě 100% nepočítala *wink* *wink*  každopádně gratuluji,je to krásné :€s€: 

15.10.2015

ÁÁÁÁ bouchněte šampaňské. Dnešní screening dopadl na 1*, vše krásně v normě. Miminko se mrskalo a mávalo. Když to dala na 3D, tak si dalo ručičky za hlavu a skřížilo nožičky, tak jsme se zasmáli. Jen mi tu 3D nedala, že až ve 20tt. Já jsem tak šťastná, jak jsem snad nikdy v životě nebyla. Miminko má od hlavičky k zadečku 65,9mm, odpovídá o 2 dny více a srdeční frekvenci má 164 :-)

 

SCREENING

Poslední dobou sem chodím sledovat jen tvůj příběh. Jsem moc ráda že je vše jak má být a držím palečky ať se daří i dál. :a: :a: :a: 

Po dlouhé době jsem otevřela tyto stránky a hned tak super zpráva!!! mocinky ti to přeji.. hrozně moc gratuluji!!! držím palce ať jste oba OK a máš úplně pohodové těhu ... :a: 

Odběr kategorie 13.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka