Teď mám účty dva:)

12.07.2008

Podstoupila jsem velkou oběť, byla jsem donucena vytvořit si nový účet, abych mohla vkládat fotky do blogu. Jdu na to, holkám to pomohlo, tak jsem zvědavá, jestli i mně :ww:

In reply to by verča7

Verčo,ale je to opruz, viď...a k tomu přicházím o body, už jsem jich mohla mít na svém účtu o 13 více :s: :s: :s: :s: :s: :s: Prostě asi to tak dopadne, že každá tady budeme mít několik účtu :00: Admin by to měl vychytal, on tady řeší, jestli má rozdělit maminky od těhulek, zasílá prosby, aby se nehodnotila miminka...a taková blbost, jako je vkládání fotek mu unikla :-g(

In reply to by natalliev.

Však jsme mu psala, že mi to nejde vkládat i když jsem měla 11kb fotku a psalo mi to,že přesahuje 1 Mb. :00: Tak se mu to zdálo divný a kdyžtak ať si z JPG dám na GIf. Přitom dřív to fungovalo. Samozřejmě nevím, jak si to předělat. No pěkně mě to vytáčelo :-/)

In reply to by Martiii (neověřeno)

Martiii a chápeš to logiku, jako že na jednom účtu jo a na druhém ani zaboha???Já jsem z toho jelen. Snad časem nebudu muset vytvářet na vkládání fotek účet number 3 :s: A děkujeme, Danečkovi to vyřídím :ww: :e):

In reply to by illuze (neověřeno)

Je to Jané ;) Je z kolekce 2007 - typ Cherry (červeno-zelený). Ale ta zelená část může být vespod a tak je ten kočárek červený :ww:

In reply to by illuze (neověřeno)

S kočárkem to budeš umět, neboj a jinak je suprový: krásně skladný, lehký, pohodlný pro mimi i pro tebe a má spoustu funkcí (jako polohovací zádička v korbičce). A dobrá volba červeno-modrá: mně se červená barvička prostě líbí a to jsme věděli, že čekáme chlapečka :///:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Pomohlo, ale trošku nechápu tu logiku, na jednom účtu to jde, na jiném ani v krizi :00: A děkujeme za pochvalu :ww: :a:

Jupíííííííííííííííííííí :c: , to jsou mi věci, ze původního účtu to nešlo a z nového to jde :ww:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka