Tak si tu čtu o porodech....

17.05.2009

Ahojík holčiny, tak jsem zas po pár měsících sebrala odvahu a čtu si tu průběhy porodů. Opět jsem vydržela tak do pátého a pak už ty dojemnější konce jen proslzím :\\: a další čtu rozmazaný 8) . Dnes jsem se nějak nemohla odtrhnout a pročetla jich dost. Docela mě udivilo, kolik je případů s omotanou pupeční šňůrou kolem krčku miminka a trochu mě to děsí :O ! A pak ty přirostlé placenty :( ! Booojím ! Jdu spát s opuchlíma očkama a plnou hlavinkou...
Jak jste na tom vy holčiny, červíci 09 a spol., že se ptám, co....
Před všemi co už jsou maminky smekám, jste :one: .
Nám ostatním držím palečky !

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka