Tak moc se těším | Moje těhotenství.cz

Tak moc se těším

Obrázek uživatele Ivulka

Ahojte těhulky,
tak se zase po dlouhé době hlásím. Pápá Dnes jsem komplet uklidila a trochu přestavěla dětský pokojíček, chybí už jen to miminko. :||): Jak já se těším. Kolikrát si říkám, jak to nenarozené zlatíčko miluju, co teprve, až se narodí, cítítte to stejně?
Taky jsme s manželem před třemi dny začali s masáží hráze :qu: . tedy , musím říct, není to nic příjemného, ://: že by třeba nějaká předehra či co :///: , ale věřím, že to bude aspoň trochu k něčemu dobré. Mějte se všechny moc krásně a pohlaĎte svoje mímísky v bříšku. Holčička


Obrázek uživatele LUCIAKUCHARIC

Já se teším úplne šílene,ale jsem teprv ve 25tt,tak si ješte dloooouho počkám.Ale ja se tak teším,že se nekdy přistihnu,že zapomínám i na mou 4 letou berušku co mám doma.Nekdy mám pocit,že snad pri prvním mimi jsem se tak netešila jako teď.Tak i já hladím svého miláčka v bříšku a zároveň berušku co hopsá vedle mne.

Obrázek uživatele Tilly

tak miminko jsem pohladila, ty ho take pohlad :||):
take ho mame moc radi a nedokazu si prestavit jak moc ho budeme milovat az se narodi. to se neda ani popsat, jak se tesime. ale mi si jeste chvili pockame jsme 27tt.

to masirovani te hraze se ma?

Obrázek uživatele Ivulka

Ivulka
O masáži hráze Ti asi žádný porodník vyprávět nebude, je to něco, co není ani 100 %n potvrzené účinkem, ale určitě se tím nic nezkazí. :\x:

Obrázek uživatele Ivulka

Ivulka
O masáži hráze Ti asi žádný porodník vyprávět nebude, je to něco, co není ani 100 %n potvrzené účinkem, ale určitě se tím nic nezkazí.