Strach

28.05.2010

Ahjky tak nám strach :( o své chlapečky Tomášek 4rok :dance: a Dominiček 11měsícu :cc): .Oba mají v nosanku strepcokoka.Berou antibijotika po 8h. :*8*: Doktorka doporučuje po vyléčení očkovat Prevenar.Už máme receptíky.Mate někdo skušenost se streptocokem?Děkuji. :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak to ti rozumím, ale rozhodně není čeho se bát, jen udržovat děcka v teple atd. ;) všechno bude dobrý. Doktor sice napíše ATB ale víš jak, ten streptokok se na ně velice rychle zvyká. Lepší je opravdu vyležet, teplo, horký čaje s medem. me kdysi doporučovali i vincentku ve spreji, že desinfikuje, tak uvidíš. Pohlaď lazary po hlavičce, bude zase dobře.

Pokud jim ten streptokok nedělá problémy, nemá cenu to přeléčovat - akorát jim sníží imunitu, čímž je větší pravděpodobnost, že se streptokok ujme vlády a začne řádit. Proti streptokokovi je možné jediné - zvyšovat imunitu. Jinak toho streptokoka má fakt kde kdo. Já taky. :-)Dr. mi poradil neléčit, když mi to nic nedělá. Já mám občas slabý bolení krku a slabou rýmu - to se dá přežít:-) Když mě třeba za 1/2 roku bolí v krku, kloktám 2 dny Orofar a je to zase ok.

Jako dítě jsem to měla každou chvíli a brácha taky, je to poměrně časný a snadno se to přeléčí antibiotikama. Větší strach bych měla z toho očkování :/

Tak to držím palečky, aby to bylo co nejrychleji pryč!!! Zkušenost naštěstí nemám...a jsme očkovaní.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka