Samovyšetření čípku | Moje těhotenství.cz

Samovyšetření čípku

Obrázek uživatele Macinka Dobroška

  Zdravím holky, zajímaly by mě vaše zkušenosti se zkoumáním vlastního děložního čípku. Prý se tak má bezpečně poznat ovulace i chystající se MS nebo naopak brzo zjistit těhotenství... můžete mi k tomu napsat vaše zkušenosti? Jak často se to má kontrolovat? Já jsem to zkusila včera prvně.. našla jsem jasnej kopeček Biggrin a na tom kopečku jakoby škvírka.. docela zavřená, řekla bych.. dneska to samý, tvrdej kopeček.. akorát škvírku jsem tentokrát nenašla Biggrin nevím.. asi to chce zkoumat dýl. Zítra mám mít MS.
  Díky za každý názor.. krom takových, ať kašlu na takový pozorování Smile Díky Smile

  Komentáře

  Obrázek uživatele mishka25

  Ahojda Pápá

  Před ovulací a MS čípek měkne a zkracuje se,potom se zase začíná prodlužovat a tvrdne. Pokud došlo k otěhotnění,tak před termínem ovulace zůstává stále dlouhý,tvrdý a je jakoby dudlíkovitého tvaru + kolem něho je hustá bílá sekrece,vypadá jako indulona Smile

  Obrázek uživatele Macinka Dobroška

  tý jo, ten dudlíkový tvar nevím :s: já cítím kopeček (jako palec).. asi tak dva-tři cm vystouplý.. a když prst vytáhnu je jako od bílého krému :?
  Já mám Míšo totiž testy NG, teplota mi docela klesla.. ale pořád je vyšší než nejvyšší naměřená teplota před ovulací. Tak si říkám, že možná přece jen... no, zítra se to zlomí.. ukáže se buď červená nebo ne..
  Já bych to mimčo tak chtěla Sluníčko Tak si hold počkám kdyžtak no.. (ale musím říct, že tentokrát fakt postrádám ty svý stavy PMS, proto ta naděje.. )

  PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

  Ahoj holky,
  jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

  Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

  Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

  Holky, nezažila to některá?
  Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
  Nevíte z čeho to je a co na to?

  Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

  ahoj holky Pápá
  určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
  V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

  Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

  Ahoj,
  jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

  Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

  Duch na tt

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Léky v 1. trimestru

  Ahoj,

  jsem v 6.tt a během posledních 4 dnů jsem užívala nosní sprej Muconasal Plus. V lékárně jsem je upozornila na...

  Bolest podbřišku při chůzi

  Ahoj všichni,

  Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...