Rust osmicky

18.06.2011

Ahojte holky,prosím vás,nemáte někdo zkusennosti a tímto problémem? Mi rostou osmičky asi pět let,jedna už je cela,ale na pravé straně porad ne a ne vylézt cela a zrovna ted,kdyz jsem těhotná mne musi bolet a jen doufám,ze tam není zánět.k zubaři půjdu snad v pondělí,ale řeším,co mi s tím jako udělá? Rentgenovat mi to nemůže,umrtvovat taky ne,prášky taky nemůžu,to mi jako vytrhne bez umrtveni? No mám teda dost.před Vánoci jsem u nej byla a kdyz pry nezlobí mǎm je nechat bejt,ze jsou v pořádku.no a zrovna ted tohle.taky se ptám,jestli to je zánět,zda to zas nemůže mimcu ublížit,ale ze zubu snad ne,ne? No snad se jen snazi konečně vykouknout cela,ale bolest nehorázna,jeste tam mám nakou bouli,no uvidíme.možna blby dotaz,ale co mi s tím muže dělat? No to jsem zvědavá teda.kdyby někdo něco,dejte vědet,zatim dávám tea tree.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Mě v těh. zub umrtvila,s osmičkami jsem měla problémy před lety , nařízla mi to a drénovala jsem to sliovicí,jaká to byla uleva když se to začlo čistit od zánětu, přeji rychlé a bez bolestné řešení.

Neboj,me v tehotenstvi normalne zub umrtvila kdyz me vrtala a zub ti taky klidne muze vytrhnout,ale je lepsi az po tom 12tydnu.Me meli trhat osmičku v 20 týdnu ale kvůli nevolnostem sem to nechala až po porodu :) ted kojím a taky mi to v pohodě umrtví,neboj se,určitě t nejak uleví

Já nevim teda, jak tě to bolí, ale mne v těhu taky zlobila osmička, tři už jsou vylíhlý a ta poslední se pořád ještě klube, teď je venku tak z půlky a prve se tlačila ven tak před šesti lety :00: , ale nic mi netrhal, ono mne to asi po pěti dnech zase přešlo, ale já to tak mám furt, teď na jaře to už bylo dvakrát :00: dva až pět dní mě bolí půl huby a pak je zas někdy pár týdnů někdy půl roku klid.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka