RS a těhotenství

13.10.2012

Ahoj, snažilky, těhulky a šťastné maminy. Najde se tu některá která má stejný problém jako já? Před rokem a půl mi diagnostikovali roztroušenou sklerozu. Paní doktorka nám již dovolila plánovat miminko takže na tom už pilně pracujeme ale ráda bych našla někoho s kým se třeba radit o stejném problému nebo jestli už s tím některá máte zkušenosti (doufám že nemá).

Ahoj, přidávám se do klubu RS maminek. Tři měsíce po porodu mě začlo hrozně bolet za okem a pak jsem začala i špatně vidět, šla jsem na oční a tam mě hned hnali do nemocnice na solumedrol, musela jsem okamžitě přestat kojit což jsem ořvala, strašně mě to vzalo :r: Byli jsme tak krásně rozkojení, ach jo. Rok jsem měla Avonex a teď jsem na Rebifu, už to není ta svinská jehla, ale zato píchám co druhý den. U mě zatím dobrý. Ty jo twinko a musela jsi vysadit injekce, když jste se začli snažit? Nebo jsi přestala píchat až po zjištění těhu? Drž se a gratuluji k těhu :one: :a:

Ahojky, to je mi moc líto :(
Naštěstí tuto zkušenost nemám, ale moje nejlepší kamarádka ano :(
Ale nechodí na tyto stránky. Nejdřív přišla o miminko v 1. trimestru (způsobila jí to štít. žl.), kterou odoperovali, už to dál "jen" lékama nešlo a pak jí zjistili RS. Nyní má holčičku 2 roky a 3 měsíce a je šťastná a nastupuje léčbu.
Občas mívá, že jí neposlouchá ruka, či noha, bolívá jí děsně hlava a oko, dostala nějaké injekce na doma, když bylo nejhůř. Je to hnus :(
Doufám, že to u tebe nebude mít špatnej průběh, budu držet pěstičky a šup šup na miminko, ať se můžeš taky léčit, abys byla bez ataků, držím pěstičky :h:

In reply to by Booty

Děkuju, léky mám už teď takže zatím jsem bez atak a taky díky tomu nám paní doktorka dovolila miminko. Tak na tom pilně pracujeme ale zatím se nepodařlo :(
Ale taky doufám že se to otočí k lepšímu a podaří se :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka