REKLAMACE KOČÁRKU má to vůbec cenu????

26.02.2010

Ahojda maminy! Chci se zeptat, jaký máte zkušenosti s reklamací kočárku? Před rokem jsme kupovali nový sportovní kočárek, a teď se tak nějak rozpadá..Celá konstrukce jakoby spadla o pár centimetrů dolu, rukojeť je více nahlá do leva a nejt ,co to všechno drží, je povolený. Z mýho hlediska bych na reklamaci měla nárok, ale bojím se toho, že mi to pro ně z "veledůležitého" důvodu neuznají. (např,těžký nákupy, špatný styl jízdy a pod..)Takže bych byla měsíc bez kočáru:(( Tak maminy, co myslíte, mám to zkusit??

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj mamko, já bych to zkusila být tebou. Jen je možný, že si ho tam měsíc nechají. Nejdřív se zeptej jestli nemají kočár na půjčení. A co máš za kočárek ???

určitě to zkus reklamovat, a pokud to je slušná prodejna, tak by měli zákazníkovi půjčit náhradu, ale než kupovat nový proč??Určitě jsi s ním nejezdila závody a podobně.A nemáš známý který by ti kočárek půjčili??Šla bych do toho malé budeš muset ještě chvíli vozit ne??

Ahojky, tak já mám kočárek z Polska a přestal mi brzdit (mám ho taky v záruce). Tak prý ho tam mám dovézt a oni mi to vymění, ale taky mám jen jeden kočárek a rozmýšlím se, zda do toho vůbec jít, protože bych malého vozila snad jen v autě s otevřeným okénkem, aby si připadal jako na procházce:-D

In reply to by bublais

Manža je naštvanej, ale prý že se na tu reklamačku vyprdne a rozebere brzdu a zkusí to opravit. Do Polska to máme sice asi tak 40 km, ale co když si ten kočár tam nechají, tak malého budu nosit asi v náručí:-) No uvidíme, tobě hodně zdaru se sporťákem, ale určitě bych být tebou na tu reklamačku šla. Ať se starají..:-)

a nepraskli vám jen péra?to pak jako by ten kočár sedne a vypadá všelijak!Výměna je rychlá,ale nevztahuje se na to reklamace.ale nejsou drahá!Já kočárek reklamovala, ale mám dva,takže to šlo vpoho,je to teda hoooodně dlouho,ale taky jsem reklamovala v Německu,nebála bych se toho.Hlavně si nenechat nic namluvit a číst si reklamační protokol,aby tam nenapsali něco právě v tom stylu, že jste vozili těžký nákupy a tak.

In reply to by Kačka28

My ale péra nemáme:) Reklamovala jsem chůvičky, protože se nenabíjeli, a oni mi je vrátili po měsíci zpátky, že nejsem schopná si přečíst manuál..Toť vše:( Takže to člověka odradí...

In reply to by bublais

tak to je zase nějaký milý prodejce.U nás tedy i půjčujou náhradní třeba a já jsem taky taková, že si nenechám nic líbit a mám plno argumentů,takže mi pak neodporujou:-)).To je hrozný, když se takhle chová k zákazníkovi.Pak chápu obavy. Aha,já myslela že péra jsou na všech:-))asi fakt nejsou.A jaký mátekočárek?Já mám sice po synovi,ten co jsem reklamovala,je to hauck a tam mi prasklo jedno a i na tom druhém,to je sporťák.Oni jsou tak šikovně schovaný

já bych to určitě zkusila, každopádně jim nebudeš vyprávět, jak moc těžké nákupy v tom vozíš a tak, prostě jim řekneš - koukejte co se stalo s tím kočárem, já s tím naprosto běžně zacházím a tohle se stalo a optala bych se na to jak to dlouho bude trvat a případně na zapůjčení náhradního vozítka, že přeci nemůžeš být bez kočárku, tak hodně zdaru:-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka