Pupíky dětiček

14.02.2011

:C]]: Mamičky:o) tak mě napadlo, když koukám na toho svého 20.měsíčního synátora.
Co myslíte, čím to je, že někteří mají pupík dovnitř, a jiní ve? Je možné, že je to dáno stylem podvázání pupeční šňůry doktorem? Nebo něčím jiným? Konkrétně můj syn má pupík vyklenutý ven.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak já si myslím že jde o pupeční kýlu-ale to nemusí být nějak závažné. Synátor má taky kýlu, má 23 měsíců, a má ji malinko, kontrolu budeme mít někdy v červnu. Když na ten pupík zmáčknete-je to vevnitř měkké, nebo je tam taková jakoby vevnitř dírka? Pokud je tam jakoby dírečka, tak je to ta kýla. Takhle mi to bylo vysvětleno-tak doufám že jsem neplácla nějakou blbinu :00:

Ono je prý důležité i jak velké je miminko a jak dlouho je přenášené kvůli pupeční šňůře, když je hodně silná tak se často stává že pupík je ven, ale není to pravidlem. Mám tři děti a poslední dcerka měla skoro 4 kg byla přenášená a měla silnou pupeční šňůru a ta se hůř uvazuje. Má pupík jen mirně ven, ale není to tak hrozné , další děti mají krásný vnitřní. Říkám že to není pravidlem, ale jedna z možností. :a:

Tak to my ho máme v 16m trochu ven, bohudík jen trochu, po porodu ho měl opravdu hodně, doktor říkal že je to už daný a že je jeden ze staco má takhle hodně pupeční šnůru ven, bohudík se to docela stáhlo, vypadalo to tenkrát děsně :s:

Tak malýmu je 13 měsíců,pupík má tak nějak rovně-ani ven,ani divnitř,ale když se nadlábne,tak mu vyleze :s: Taky nevím jestli to je třeba stylem podvázání,nebo čím?? :00:

tak to mě taky docela zajímá,jsem zvědavá co ti maminky odpoví :j) . Jinak muj syn (17 měs.) má pupík taky vyklenutý ven-né moc,ale má. Třeba se to dovnitř vtáhne až v pozdějším věku? Nějak si nevzpomínám,že bych vůbec viděla nějaké mimčo s pupíkem dovnitř.... :?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka