Půlroční mimi a denní režim.... | Moje těhotenství.cz

Půlroční mimi a denní režim....

Obrázek uživatele Leňour1

  Holky, Vy co máte dětičky kolem půl roku, máte už pevný režim dne??? Jak Vám mimi přes den chodí spinkat?? Já se jí snažim na noc ukládat už od narození ve stejnej čas a ona si stejně vstává jak se jí zachce- třeba včera vstávala v šest a dnes v osm!! No a vydrží tak dvě tři hodky "na nohou" a pak tradáá do postele. Takže někdy spí třikrát denně, někdy dvakrát.. fakt jak kdy! Prý má v tomhle věku už mimčo spát jednou dopo a jednou odpoledne... já vim že je to hodně individuální, ale těžko se s tim něco plánuje a tak Koulení očima . Jak to máte vy??

  Komentáře

  Obrázek uživatele Macinka2

  Tak mi to máme pokaždé v jiný čas ale držíme se asi takhle: ráno vstávání tak mezi 8-9 hodinou, papká tak kolem 9:30 někdy i v 10 kolem 11-11:30 usne a spí tak do 12:30 pak dáme oběd, hrajeme si a kolem 14:30-15 jdeme spinkat, vstáváme kolem 16:30-17 hodiny a papáme a hrajeme si někdy mi usne i kolem 19 hodiny a vstane kolem 20 hodiny a tak koupeme tak pozdě a taky pak chodí spát ve 22-23 hodin ale když už nespí od 17 hodin tak v 19 koupání, kaše a do 20-20:30spinkáme ale vstáváme tak kolem 1ráno na 120ml sunaru a pak v 5 ráno na sunar. CHTĚLA BYCH SE VÁS ROVNOU ZEPTAT od kdy nemají děti na umělé výživě v noci jíst ??? Mě přijde že malá jí ještě dost často v noci :?

  Obrázek uživatele Martinaje

  Tak já Adámka krmím v noci jednou. Většinou kolem třetí nebo půl čtvrté, dneska teda už ve dvě. Vypije 200 ml Nutrilonu, takže jdeme krmit až teď v osm.

  Obrázek uživatele Tesa

  jéje, tak to my šlapeme jak hodiny....někdy je sice jakýsi výkyv, ale suma sumárum.... u nás to vypadá takhle
  6-7 se budí synek a hraje si sám v postýlce....možná na chvilku schrupne, nevim, já spim
  8.30 přestává ho to bavit, začne plakat, aby mě vytáhl z postele
  9.00 do tý doby ho ukecávám, aby se nějak zabavil v naší posteli a snažim se ještě spát :s: pak vstaneme
  10.00 svačina - ovoce + kojení
  cca 10.30 - spí, buď jdeme ven nebo spí na chodbě u otevřenýho okna
  cca 12.30 - se budí, dáme oběd, pak hra
  cca 15.30 - kojení a šupe chrupat do postýlky
  cca 17.00 budí se, pak hra, do nedávna jsem dávala o půl šestý kaši, teď jí dáváme před spanim
  18.00 - 18.30 - koupání
  18.30 - 19.00 - kaše + kojení a šupky dupky do postýlky a chrupat Smile
  no a pak 22.00 (někdy vynechá), 0.30, 3.30, 6.00 kojení

  Obrázek uživatele Eliska1984

  Tak nám se ted konečně malinko ustálil režim jak začal malej dostávat příkrmy.Od malinka později usínal a zase docela pozdě vstával.Takže usíná nejdřív kolem 9h. a spí s nočním krmením tak min.do 8h...ale často i do 9 nebo do 10h:-)!Pak mu hned dám svačinku...protože se kojí tak nějak průběžne,jelikož ho mám v posteli:-).Vydrží být vzhůru něco mezi 2-3 hodinama a usne v postýlce tak na hodku.Pak je obídek,jdeme ven(v kočárku spinká).Kolem 7 hodiny kaše,pak koupání,čtení...a hraní...no a pak pomalé usínání v postýlce :-)!

  Obrázek uživatele Martinaje

  Tak u nás se to řídí podle krmení, takže záleží, kdy se Adámek vzbudí v noci a kdy ráno. Poslední dobou vstává kolem sedmé, půl osmé. Dopoledne řádí jak černá ruka a když mi usne na 20 minut v lehátku, tak jsem šťastná. Po obědě s ním musím vyrazit v kočárku, protože doma by mi neusnul. Přes den prostě postýlku těžce ignoruje. Venku vydrží spát dvě někdy i tři hoďky. Teď v těch mrazech s ním jdu na hodinku, abych ho udrncala a pak ho šoupnu do ložnice pod otevřené okno. Když se vzbudí tak krmíme a do večeře pak většinou už oka nezamhouří a zase řádí a to už začíná bejt i protivnej. Kolem osmý ho vykoupu, potom nakrmím a šup do postele. Někdy usne hned, někdy mu to trvá i hodinu. No a pak se mi budí kolem půl čtvrtý ráno. Nakrmíme, za půl hoďky je tuhej a většinou tak dvě, tři hoďky ještě spí Pápá

  Obrázek uživatele Songs

  tak to jsme na tom stejně. Přes den postýlka u nás taky nehrozí. Ještěže tam spí dobře v noci. Já mám druhý kočár na balkéně a ted v těch zimách jsem ho dala do pokojíčku. takže spinkáme jakokdyby byl venku. Když se trošku probere tak jenom zahoupám a je klid.

  Obrázek uživatele Songs

  Ahoj, my to máme docela pravidelné. Stáváme mezi 7-8, spát ho dávám kolem 10 dopoledne, vstává kolem 12 (někdy vstává už kolem půl 12) a potom jdeme spát mezi 2-3, většinou kolem půl 3, vstává mezi 4-půl 5 a potom mez 7-8 jdeme na noční spánek. Pak mi vstává kolem 4. Takže my to máme docela dost pravidelné. Možná ti vstává někdy tak brzo, protože má už hlad. Některý den může být hladovější. Už dáváte něco jiného než mlíčko?

  Obrázek uživatele Leňour1

  JO jo už právě jo, na noc kaši a přes den zkoušíme zeleninku. Ale moc nám to spánek nevylepšilo. Ona jako malá vůbec nedokázala spát v posteli, jen v noci a teď už se to naučila, ale máme to rozházený, každej den jinak! Taky když jdeme ven tak spí třeba dvě tři hodky no a když nejdem, tak v postýlce jenom hodinu a to je hned zase den celej našišato...

  Obrázek uživatele Songs

  No tak to mi máme to samé pokud je v postýlce, nevydrží tak dlouho spát. Dávám ho přes den do kočárku a je to úplně o něčem jiném a díky tomu máme stejný rytmus. No my ještě nic jiného než mlíčko nedáváme. Jsme ale částečně na umělé. A když se ti probere v těch 6 to se už nedá uspat?

  Obrázek uživatele Leňour1

  No někdy jo a někdy ne. Dnes si to zase dala až do osmi, ale zase tam čumákovala ve čtyři, ale já si jí nevšímala a tak pak kňourla, já jí dala napít a spala dál - vyděračka jedna! :e):

  První vstanutí po sekci (císařském řezu)

  Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý...

  Kakání při kojení a dokrmu UM

  Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic....

  Čekáme druhé miminko

  Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního ...

  Těhotenství

  Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum....

  Početí

  Dobrý den, mam dotaz. Termin porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5, velikost...

  Ahojenky,máme už 4 měsíce a chtěla bych porovnat vaše mimi kolik vážila ve 4 měsících,hl.holčičky,dík a papík.My máme 5,7 kg

  ahoj všem,už i na mne doléhá "nákupní horečka". Kdo máte, prosím, zkušenosti s nákupy v Německu? myslím kočárek, autosedačky, postýlky, ohrádky. Prosím o radu kde a cenové porovnání s našimi obchody.
  Za všechny rady moc děkuji

  otravuje s tím Pechy tak já taky začnu http://www.damokles.cz/?id=423843 Biggrin

  Ahoj holky,
  tak ten muj porod.. budu se snazit v rychlosti, nez se ta moje mala dablice vzbudi Smile

  Ahojky. Do čeho zamrazujete mlíčko mamky?

  Holky zakládám novou diskuzi místo lednoveček od Žanett, bo tam už aby se v tom :pig: vyznalo :qu: . Naposledy jsme mluvily o prdění, tak na to chci jenom upozornit abychom neztratily nit v téhle zajímavé debatě :qu: :qu: :qu:

  ahojky, všechny zdravím a hlásím se mezi těhulky. Jak se máte při pondělku?

  Zdravim pri pondelku, rano jsem si precetla clanek, jak se pozna porod (http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=varovne-signaly-aneb-jak-p...porod&cisloclanku=20100100

  Dobre rano!!Jsem od zacatku tehotenstvi doma na nemocenske.Termin mam 18.kvetna,ale doktor povidal ze se to podle ultrazvuku meni a tak to vypada spise na konec dubna.Kde a kdy mam nahlasit ze prestupuji na materskou?A musim to nahlasit i v praci,ne?Dekuji za odpoved a za vase rady.