Půlka za mnou

15.11.2009

Dnešek je 20 + 6tt, strašně mi to začalo utíkat. V 18tt jsem byla na kontrole, jen rychlý ultrazvuk, měření a pan doktor říkal, že miminko roste ukázkově, že radost pohledět. 26.11. mám velkou kontrolu ve 22 tt, je to den, kdy se mi narodil první syn, takže takové krásné datum kontroly. Bude velký ultrazvuk a pan doktor si mě napsal zrovna do dvou políček, že na mě chce mít víc času, že všechno změříme, překontrolujem. Takže v 10 mám být tam. Jinak je mi parádně, akorát ta únava mě ničí. I když za to si můžu asi sama, jeden večer dodělávám věci do práce na počítači, druhý den došívám do noci zakázku, pak další den uklízíme celé odpoledne dřevo a včerejšek byl taky celý pracovní. Dneska se o mě ti moji kluci musí trošku starat, nebo už fakt padám na hubu. S Kryštůfkem trénujem nočník, dala jsem mu látkové plenky, at ho to studí, at volá, tak zatím to jde. S kakáním není problém už půl roku, to volá pokaždé, ale to čurání,no snad to půjde. Tak nic, nožky nahoru a dnešní odpočinek snad výjde.

Kellynko, dávej na sebe větší pozor, tohle je opravdu dost náročné co popisuješ.... hlavně ta fyzická práce ... necítíš u toho, že by tě trochu bolelo bříško? Já celý den včera pracovala na zahradě a odpoledne už jsem bříško cítila, tak jsem toho hned nechala a šla dělat pohodovější práci. Opravdu si dej dneska regenerační den, ať je miminko v pořádku, za případné výčitky to určitě nestojí. Já taky bojovala s únavou a prostě jsem musela reagovat ... chodím spát po půl deváté (vstávám před pátou) a o víkendu spím aspon do sedmi a žádné ponocování, ono je to pak hned znát. Práci si domů už netahám, měla jsem období asi 3 týdnů, kdy jsem fakt musela makat kvůli deadlinům, a na kontrole se to pak hned projevilo, měla jsem na UZ kontrakci, což způsobuje i stres či fyzická únava a další faktory. My to třeba necítíme, ale miminku se to líbit nemusí....
Proto se nechávám obskakovat, i těžší domácí práce jako je třeba vytírání a přenášení těžších věcí dělá přítel. Dřív bych si to "líbit" nenechala, ale ted vím, jak je to nutné, stačí blbý pohyb v bříšku hned píchne... musíme tomu tělu naslouchat :))))

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka