První ozvy

03.06.2013

Tak máme dnes za sebou první ozvičky a kontrolu . V nemocnici jsme strávili celé dopoledne, tak mi ani nevadilo, jaké je dnes počasí:). Mimčo nechtělo spolupracovat, takže se ozvy natáčely na 2x:). Doktor mě prohlédl a prý je všechno v pořádku. CS 3, otevřená na špičku prstu a hlavička pevně naléhá. Kontrola příští pondělí :). Tak snad se nám zlepší to počásko a budeme mít mimča brzy u sebe:). Tak moc už se těším. Mějte se pěkně, papa

Já jdu na ozvy zítra,už se těším.Taky už bych nejraději šla rodit,už to chci mít za sebou a Nikolku u sebe.Včera jsem se dočetla že na přivolání porodu je dobrá masáž bradavek,tak si večer hodim horkou vanu,promasíruju bradavky a pak :sex: a uvidíme.

In reply to by vaclavahantova

Jojo, slyšela jsem, že je ti tam fajn a taky včera bylo. Až na to čekání. Doktor pořád někam lítal, takže to bylo delší. Ale byl pak moc milý a po prohlídce mě tak mile pohladil po stehně, tak jsem si říkala, jaký jsou ti doktoři kanci, ani na koze ti nedají pokoj:). Ale byl moc milý, tak jsem mu to odpustila :):):) a i prohlídka byla v poho , žádná brutalita:).

Ahojky.Je to super že,poslouchat,jak jim tluče srdíčko :-) Já už jdu na pásy po 3. a doufám,že naposlet.Líbylo by se mi jít už rodit.Má se o víkendu oteplit,tak by to bylo fajn :s:

In reply to by Ja.Zandysek

No mě známa z porodnice říkala, že mužské semeno je to nejlepší na změkčení čípku a pak hopsání na balónu. Tak to bych to dala manželi :sex: příkazem. To já toho mého musím spíš odhánět, ten by totiž vypomáhal s vyháněním prcka denně :). I když prý když se miminku nechce, tak ani zaručené metody nepomáhají:). Tak udělej zítra smutné oči a držím palečky, ať ti pomůžou a máme oficialni červňátko na světě:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka