Provera 5mg

18.08.2010

S manželem jsme se začali snažit o miminko. Jenže já mám teď hodně nepravidelnou menstruaci, tak mě doktor předepsal proveru 5mg. Co jsem se dočetla, tak jsou na ní spíš negativy. Tak se chci zeptat, jestli jste ji někdo bral, jestli jste měli nežádoucí účinky a za jak dlouho jste otěhotněli.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jů.tak to je skoro 2ro.starý článek.Právě jsem taky začala brát proveru,protože mi ms nějak zmizela a chceme druhé mimčo.Tak uvidíme.A jak jsi na to ty?Běhá doma mimi?? :€s€:

In reply to by Bejby85

:a:
začnu od začátku. Provera mi menstruaci zlepšila, jenže asi po 3 měsících zase hodně nepravidelná i při braní provery. Tak jsem chodila na gyn. 2 měsíce na injekce, aby mi menstruace přišla. Mimi se nedařilo, menstruace bez injekce nepřišla, tak jsem hledala články, co ostatním pomohlo k otěhotnění a začla sem pít čaj( už nevím jakej to byl, hodně si ho chválili na pravidelnou menstruaci, asi kontryhel? už fakt nevím )a menstruace mě začala chodit krásně pravidelně. Pak asi po 2 měsících pití čaje jsem začala brát macu, no a hned ten měsíc jsem otěhotněla a máme doma už skoro ročního chlapečka Dominika
Snažily jsme se 7 měsíců neúspěšně a myslím, že ten čaj a macu mě pomohla :)

In reply to by Světlik

Jé,tak to je super.Macu mám teĎ doma taky,ale zatím ji zobe manžel.Já zobu listovku a teĎ začínám tu proveru,tak uvidíme.Snad se zadaří a bude mít Tobík brzo sourozence.A ten čaj je na předpis nebo se dá sehnat normálně v lékárně? :a:

Moje třináctiletá dcera ji bere, už asi půl roku, žádný nežádoucí účinky jsme zatím nepostřehly, myslím, že když ji může brát malá holka, že to zas takovej driják nebude.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

U mě díky Proveře menstruace chodila na den přesně jako hodinky, stejně jako u antikoncepce. To jsem přesně potřebovala. Tak se drž, myslím, že to nebude problém.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky