prokousnutý spodní ret

11.03.2011

Holky, tak nase princezna si tentokrát prokousla spodní ret (respektive pod ním). Má to skrz na skrz. Krev tekla jen trochu, zuby vypadají, že drží... :00: Dost nepovedeně se klepla pusou o židličku...- ani to nevypadalo nijak hrůzostrašně...No, každopádně - nejsem zrovna zdravotník. Co se s tím dělá? Asi jen dezinfekce z venčí a jinak nic, ne? Chudák malá :€\€: Ta má poslední dobou tedy úrazy... :r: Díky za rady :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Asi bych to chvíli ledovala nebo přiložilo něco studeného. Má to prokousnuté skrz na skrz? Zevnitř ven?
Nám malá spadla na hranu stolku na letiště právě, když jsme nastupovali do letadla...... měla rozraženou kůži pod rtíkem od stolku a vevnitř od zubů, skrz naštěstí ne, takže po krátkém ledování a když to přestalo krváce nastoupili do letadla a odletěli. Kdyby to měla naskrz, tak bych se možná zajímala jestli to není na šití.

Moc děkuju za rady. :€s€: To šití mě taky hned napadlo, ale pak jsem si říkala, že by pak měla ještě větší jizvu, než když to nechám takhle. Krev fakt moc netekla, takže dobrý. Naše slečna je tedy holka statečná a brečela jen chvilku, ale muselo to fakt bolet :n: Taky bych raději, kdyby se nám ty úrazy vyhýbaly, ale hold s tím nic nenadělám. Stála jsem kousíček od ní, byl to takový mžik... :€z€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak já jsem taky cíťa, ale když jsem to viděla, tak mi jí spíš bylo hrozně líto. Muselo to fakt bolet :r: :) A to si asi před měsícem urazila kousek horního zubu...To bylo ještě lepší... :n: Fakt se nenudíme :bulva:

Našemi Mikymu se to stalo už několikrát :s: Jen jsme to opláchli studenou vodou a nechali být, ono se to zahojí. Ať se Vám úrazy vyhýbají :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka