slunicko2000

08.04.2009

Ahoj snažilky,
minulý týden jsem se ptala, zda některá z Vás nemá zkušenost s CARem na Kladně, bohužel se mi nikdo neozval :(

Moc vám s manželem držím pěstičky!!!
Nemám s tím zkušenosti, ale bydlím naproti kladenské nemocnici, tak tam také chci rodit, tak snad to bude stejně pohodové jako u vás...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no, Mirko, já taky dělám frajerku a bůhví, jak to nakonec dopadne... :n:

02.04.2009

Ahoj snažilky, budoucí maminky a maminky,
dlouho jsem tu nebyla :( Ale přesto bych se Vás ráda zeptala, a doufám, že se mi snad některá z Vás ozve ;)

my se snažíme 8 měsíců a doktor mi řekl, že když se to nepovede ani v dubnu takže nás taky pošle do Caru. Mám doktora na kladně, ale sám mi říkal, že by mi doporučení napsal do prahy...tak ti fakt nevím jaký jsou na kladně...ale je divný, že doktor z kladna mě pošle do prahy...ty chodíš taky na kladno na dr.? a kdyby jo tak jakému? :00:

In reply to by tuki

Ahoj Tuki,
chodím k Jandourkovi, říkal mi, že on se mnou nic dělat nebude a rovnou mi tam napsal doporučení....
dneska jsem tam volala a vypadá to, že teprve začínají, poradna je jen každou středu a objednali mě hned na tenhle týden, sestřička byla moc milá, tak uvidím, jak to proběhne :) Je to přímo v nemocnici.
Pokud bych tam byla spokojená, tak si myslím, že je Kladno lepší, už třeba kvůli různým nepříjemným vyšetřením, pak je přejezd domů snazší, než z Prahy...
A ke komu chodíš Ty?

Zkušenost nemám, ale možná se do Kladna budeme stěhovat a vzhledem k tomu, že se snažíme už 21 měsíců, asi toto bude i pro mne...

02.12.2008

Ahoj snažilky, budoucí i současné maminky :)

taky mám manžu úplně suprovýho...Když se nám zadařilo před šesti lety poprvé, nechala jsem ho schválně zavolat na gyndu pro výsledky a byl to ON, kdo mi volal, že budeme mít mimi :o))) Pak se mu poštěstilo i u porodu, kvůli komplikacím jsem musela na akutního císaře, uspali mě a tak to byl opět ON, kdo věděl, že se nám narodil krásný chlapeček (pohlaví jsme si nenechali říct) a byl taky první, kdo si ho pochoval...byla to odměna za tu pozornost a strarost o mě celých 9 měsíců... :dance:

Tak to já teda ne, bohužel. Můj Jirka se do ničeho takového aktivně nehrne, když se to má týkat jeho, tak se zabrzdí a nic, když se to týká mne, tak jakš takš podporuje. Občas si říkám jestli je to takto dobře. A pak si řeknu, že kdyby se těhu zadařilo a pak třeba i on couvnul, stejně bych byla moc ráda za mimi i když by mi moc bylo líto. Ale myslím max na 1 promile, že by couvnul, spíš naopak, určo bychom se pak vzali. No, ale to nic. Přeju všem hodně zdravíčka, štěstíčka, předvánoční stresy pryč a k Vánocům všem přeji // na tt.

29.11.2008

Ahoj holčiny,
už delší dobu...no pár měsíců to bude:-)brouzdám po těchto stránkách, ale teprve teď jsem se k Vám odhodlala přidat /ikdyž registrovaná už jsem nějaký ten pátek/.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ajuško, já jsem tu už dýl a seznamek snažilek jsem viděla ale nejsem tam:-( jak se tam můžu dostat?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Ajuško,také Tobě moc děkuju za přivítaní :s: Určitě se zítra zúčastním, taky si ráda zanadávám na tu smůlu, co máme. Pravidelně sleduju ty přehledy snažilek - těhulek, co vytváříš, je to hodně zajímavé, člověk vidí komu se zadařilo, kdo se ještě snaží....Snad se všechny přesuneme, co nejdříve od snažilek k těhulkám :\x:

Ahoj sluníčko. Moc tě tady vííííííííííítááááááááámmmmm. Přeji ti aby se ti tady mezi námi líbilo :a: :a: :qu: :qu: :qu: :qu:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka