nikkkyyy

09.07.2012

Malá ochutnávka našeho svatebního dne

Náš pohádkový svatební den
Náš pohádkový svatební den
Náš pohádkový svatební den
Náš pohádkový svatební den
Náš pohádkový svatební den
Náš pohádkový svatební den
Náš pohádkový svatební den

moc vám gratuluju ke svatbě! Jsem moc ráda, že vám to tak vyšlo a máš na svatební den krásné vzpomínky :one: Ta výzdoba je opravdu pěkná, i dortík se povedl. Jste krásná rodinka, přeji vám moc štěstí :a:

krásný fotky, těším se na další :qu:
Strašně vám to slušelo, ty jsi byla kočka, moc hezky načinčaná :one: , hezky učesaná, krásnou kytičku v ruce......nádhera. Adélka byla jako princeznička, jak si vede taťku, to je takový dojemný :h: A taťka je taky fešák, jste pěkná rodinka a ten váš den byl opravdu povedený, fotky mluví za vše.
Auta byly moc pěkný nazdobený, ségra je vážně šikula a je hezký, že ti to všechno takhle přichystala jako překvapení :h:
Niky, ještě jednou vám přeju hodně štěstí a lásky, ať se máte pořád tak rádi a nic vám nechybí!

Nááádhera, moc vám to sluší :one: Přeji spoustu šťastných chvil, lásky a všeho krásného :€s€: :)

23.12.2011

TETIČKY CHCEME VÁM A VAŠIM RODINKÁM POPŘÁT TY NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOCE PLNÉ POHODY, LÁSKY A KLIDU A V NOVÉM ROCE HLAVNĚ ZDRAVÍČKO A ŠTĚSTÍČKO - ADÉLKA, VERČA A MARTIN

KRÁSNÉ VÁNOCE
18.11.2011

Tak pár aktuálních fotek

Adélka
Adélka
Adélka
Adélka
Adélka
Adélka

Já bych zase naopak řekla, že jak se mi celou dobu zdála taková vyspělejší, tak že se to teď nějak zbrzdilo a je taková asi jako vrstevníci, beru to podle Báry, ikdyž i Barča vypadá vedle některých dětí na víc, už se mě hodně lidí ptalo, jestli chodí do školky ;)

jj taky bych ji rekla o dost vic nez tem nasim dubnakum:))ale presne jak pisou holky kocanda velikaaa a takovy rozumny kukuc ma:))

Veru mě přijde Adélka starší než je, má takový výraz v obličeji, prostě už bych řekla,že chodí do školky.......moc jí to sluší

07.09.2011

Ahoj maminky, snažilky i těhulky, mam na vás takový dotaz ohledně stavby. Máme pozemek, který není v územním plánu určen ke stavbě, dostali jsme radu, ať tedy na obec pošleme žádost o zařazení pozemku do uzemního plánu,ale že neví jak dlouho to může trvat. Tak sem se chtěla zeptat, jestli nevíte jak často musí obec aktualizovat případně otvírat uzemní plán? Připadně kde se to dá zjistit?
Předem všem děkuji za jakékoliv informace

Kliknutím vložíte smajlíky:

všem děkuji za informace, zkusím co mi radila Jiřinka, snad to půjde, je to takové krásné místo s nádherným výhledem a hned vedle má domeček moje babička, takže by sme jí mohli i pomáhat, ale bydlet společně nechceme, maximálně holt počkáme na to nejhorší, co se stane s babičkou a pak se půjde do jejího domečku,ale ten se musí celý zbourat, tak uvidíme jak to dopadne a ještě jednou moc děkuji

mělo by stačit vyjádření obce, že do budoucna plánují ten pozemek zahrnout jako stavební a vydat rozhodnutí, že jim tam stavba nevadí, na městském stavebním úřadě pak je potřeba podstoupit územní řízení, kdy úředníci shledají, že stavba nebude na tom pozemku překážet a to by mělo stačit, jsem starostka v maličké obci a územní plán nemáme hotový, vydávám rozhodnutí, že se na pozemku může stavět a lidi si to potom dojednají na městkém úřadě kam spadáme, aktualizace územího plánu (pokud ho obec má) je velmi složité a zdlouhavé

u nas se uzemni plan dela na 10 let. Urcite kdyz zajdes na obec, tak ti to povi, neni to nic tajnyho. Vim to, protoze my u nas jsme v ulici posledni barak, vedle nas jsou pole a na "novy sousedy" se moc netesime, tak jsme se jen ze zajimavosti sli na obec zeptat.

Jo, to může být velký problém. Zvlášť jestli je ještě pozemek zařazen v zemědělském půdním fondu, tak to bude velmi obtížné. Ale pokud ne, tak se zeptej přímo na obci a oni ti řeknou. Jestli budou přístupní k tomu územní plán změnit, tak to může být do roka (je to dost složitý proces, včetně vyjadřování veřejnosti), ale jestli ne, tak si asi nechte zajít chuť na takovém pozemku stavět.

24.08.2011

Tetičky, také přidávám pár foteček z dovolené v jižních čechách a taky aby jste viděla, jak nám ta slečna roste

dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice
dovolená klenovice

vás byla ale parta :one: :qu: , to je fajn
Hezky jste si "dovolovali" , fotky z Červený Lhoty jsou krásný :qu: , všechny fotky jsou krásný, taková banda dětí je úžasná :c:
Adélinka roste jako z vody a má takovej roztomilej čumáček :c:

fotečky máte krásný, takhle v partě to musela být príma dovolená :one: i přes nepřízeň počasí ;) A Adélka i v bazénku byla, tak to je úspěch, ne? :)

31.12.2010

Milé maminky, těhulky a snažilky přejeme vám do nového roku vše nejlepší, hodně moc zdravíčka, štěstíčka a lásky a ať každé z nás vyjde vše co si přejeme.

Vše nej do nového roku
27.12.2010

Tak také přidáváme pár foteček z Vánoc, je jich opravdu strašně moc, tam sem jí pár vybrala.

Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce
Naše krásné Vánoce

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

hello kitty máme fakt všude, teď dokonce i ve vaně :s: je na ní fakt úplně ulítlá.
Fotku už máme nad gaučem, aby na nás pořád viděla :€):

22.12.2010

Přejeme všem, krásné Vánoce a v Novém roce, hodně moc zdravíčka, štěstíčka a lásky

Krásné Vánoce

oči jsou prostě kouzelně upřímné :) Přejeme krásné svátky vánoční a v novém roce vše dobré :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka