Lucinda@Eja

12.05.2013

Jak přišla Linda na svět.

Květňátko narozené v dubnu LINDA 26.4.2013

Páni,tak to byl mega fofr,úplně jsem se vyděsila jak si psala,že si cítila hlavičku :O Moc gratuluju,malá je krásná :€s€: :a:

Panečku, tak to byl teda fofr!!! Tiše závidím a k holčičce moc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko? :a:

:€s€: :€s€: :€s€: :h: :h: :h:
moc moc moc gratuluji ke krásné princezně a přeji spoustu zdravíčka a štěstíčka celé vaší rodince :h: :h: :h: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k:

12.05.2013

Jak přišla Linda na svět.

Květňátko narozené v dubnu LINDA 26.4.2013

Gratuluji k princezně, tak takhle rychlý porod by asi chtěla každá z Nás i já, tak doufám, že sem za pár dnů budu psát něco v podobném smyslu :s: ! Ať malá pěkně roste..

07.01.2013

Ahojky maminky a mimíšci.

Z toho co sem pochopila si nezaměstnaná, že? čili se na tebe nějaký marodění vůbec nevztahuje. nemáš odkud jít marodit. a když ti zkoníčí rodičák, tak se prostě musíš jít nahlásit na prack, jelikož by sis musela platit sama zdravotní a sociální...třeba se pletu,ale fakt si myslím že když nejsi zaměstnaná tak pro tebe nějaký marodění je úplně zbytečný protože stejně budeš muset bejt na pracáku a nemocenská se ti nemá z čeho vypočítat.

In reply to by Nikky

Ale já si teda nejsem jistá,jestli pokud by nastoupila na nemocenskou ješt před ukončením první mateřské,jestli by se jí to nepočítalo ještě od bývalého zaměstnavatele...Protože s mateřskou je stejně.Pokud ti skončí prac.poměr a stihneš ještě nastopit nateřskou před koncem mateřské,tak výpověď platí až po ukončení druhé mateřské...
No jak to tak po sobě čtu,tak bych se šla raději někam zeptat.Třeba na socku nebo pracák :00: :s: :h:

In reply to by Ja.Zandysek

mateřská se ti počítá z předchozího zaměstnání pouze tehdy, pokud si stále zaměstnaná,. pokud už zaměstnaná není tak na mateřskou nebude mít nárok vůbec a stejně tak na marodění.j když přecházela z rodičáku od jednoho dítěte zpět na mateřskou k druhýmu dítěti tak mi to vypočítali z platu co sem měla, to a no, ale taky mám smlouvu na neurčity, čili mi procovní poměr pořád trvá...ale jak píšeš, asi zkusit zajít se poptat někam kde to ví na 100% jak to je :one:

Ahojky
Nemocenská by se ti počítla z platu.Takže na tom určitě budeš líp,když půjdeš marodit.Sice budeš mít dané vycházky,ale finančně to bude lepší.A asi budeš mít nárok na mateřskou.Kdyby si byla na pracáku ,tak si myslím že ne.Ale to nevím na 100%

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka