Hellen123

29.07.2012

Ahojte tety,

wow wow wow
mini génius :s: jen co ho budou učit ve školce či ve škole když už je o tolik napřed 8) možná bude mít základku zmáknutou v deseti a v patnácti už bude vydělávat aby jsi se měla jako jeho maminečka co nejlépe :h: :one: :€s€:
moc gratulujeme k jedničce a přejeme do dalšího ročku spoustu nových zážitků a spokojenou maminku :h: :k: :k: :k:

Helenko, tohle je opravdu geniální dítě, jak píše maminka níže :s: :s: :s: .Já tak čubrním, co vše umíte, až jsem z toho nervózní :s: .Jak jsem si přečetla mailík, nemohla jsem ani dýchat :s: .Veliká gratulace k takovému šikulkovi.Začneme spolu zapínat pračku :s: :s: .

In reply to by Kajule

Kájulko děkuju, doporučuju neučit zapínat pračku i když on to odkoukal. Ale když jsem zjistila že mi zapnul pračku a šla na prázdno nebo přepne program na myčku a místo půl hodiny mě myje hodinu a půl protože to nepostřehnu :D on je hroznej prostě šíleně věcí odkouká pozoruje a pak to zkouší jako dneska koukal jak mažu rohlík a pak to taky zkoušel prostě mazec i doktorka čubrní vždycky co všechno dělá.

Ty joo by se vlastně dalo říci že máš naprosto geniální dítě, některé věci neumí ani dítě ve třech letech :j) a ten tvůj prakticky umí vše už v roce, jak to děláš? :qu:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

děkujeme, no je super mít už plenu jen když někam jedeme nebo jde spát. Dneska ani nečůral při odpoledním spaní ale čůral až na nočník když se vzbudil už se mu ani do plínky čůrat nechce. Což jsme měli problém když jsme byli v JIčíně říkal ccccc a my neměli nočník a přemluvit aby se vyčůral do pleny

09.06.2012

Ahojky tetičky,

tak to je šikula. Já nočník ještě ani nezkusila. To koukám, že si o to už řekne. Tobík se zvládne za den třeba 5x vykakat. Nají se a už dole musí něco vylézt... :s: S mluvením to také nijak valné nemáme. Dělá teda hezky pápa na všechny lidi, co s ním začnou mluvit, mává :a: . No a zvládne teda dělat paci, paci. Já koupila malému takovou zatloukačku, která mluví, bliká, říká říkanky. Ono se mu líbí všechno, co bliká, svítí a vydává zvuky. Má mi teda dorazit. Ještě ji nemám doma.

24.02.2012

Ahojte tetičky,

jak to uteklo 7 měsíců
jak to uteklo 7 měsíců
jak to uteklo 7 měsíců
jak to uteklo 7 měsíců

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:h: :h: :h: kuju beruško však Tinuška je taky šikulíkkkkkkkk největšííííí v plavání i v ostatním je to borkyně :h:

Jéé, vy jste tua já si ani nevšimla ... .Tééda, to je tolik informací najednou, že už ani nevím naco reágovat.Takže shrnuto, malej je fakt šikulák krásnej (zas a znovu).A mailíky s obrázkama posílej klidně dál, ráda se podívám.To poslední video, jak se zvedne za ruce s bříška bylo super.My musíe dát nové fotom pač jsme udělali moc pokroků ... .je fakt, že to letí, ale těším se už i dopředu.Ještě, že jsme s něma pořád, tak nám nic neunikne :s: .To našemu tátovi uniká bohužel téměř vše :( .
Za chvíli bude s tebe anorektička, když tě tak Míša ochuzuje o porce :s: :s: :D .Jo, jsem si tě přidal rovnou na face, toho jsi si všimla :s: .

In reply to by Kajule

jojo všimla všimla kuju. No děkujeme tetáá, určitě až budou nové fotky nebo videa tak pošlu pošlu teď jsem nahrávala jak leze ale zrovna mu to moc nešlo dneska už leze o 106. Je to fakt nám nic neunikne ale novinky co umíme sdělujeme tatínkům po telefonu. Jé tak anorektička néééééé ale nějaké to kilo se snad ubere už tři týdny poctivě cvičím a rotopeduju a ještě teď běhám za Miškou tak snad to půjde trochu dolů. No sní co vidí a hned se mi žene rukou do talíře to mu nedovolím bylo by to všude.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

teto děkujeme. No čoveče taky jsem to psala na dvakrát než jsem to napsala. Hele Laduško určitě není nejvíc dopředu. Vždycky přemýšlím jestli to napsat nebo ne aby to nevypadalo že se vytahuju nebo tak nebo že si třeba vymýšlím abych ukázala jak je šikovný ale píšu to podle pravdy. Dr vždycky hrozně kouká co už umí. Jenže taky říkají že to není dobré když jsou takhle aktivní takže se toho docela obávám.

14.02.2012

Ahojky tety,

dlouho jsem nevkládala příspěvek tak to jdu napravit. :D

Takže 24.2. nám bude 7. měsíců

jak se máme a co umíme
jak se máme a co umíme
jak se máme a co umíme
jak se máme a co umíme

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahojky jéé tak to by bylo super. Do tchánova haha teď to vypadá jak když bydlíme v tý cikánský čtvrti a oni to jsou tcháni :D :D :D děkujeme taky posíláme pusinu.

No já už Ti psala, že je malej kouzelnej :h: , takže k tomu není co dadat a že je šikulka, to je jasný ;) :D
S tím, že si budou povídat přes skype jsi mě pobaila, viděla jsem to v barvách :€Ss€: :c:
Jo taky některá slova má raději než jiná, třeba už řekl i máma, ale zase poslední dobou bába a děda neé :? - asi ho naštvali :s:
Jsi fantastická, že to všechno zvládáš :D

In reply to by Sharik41

no to by bylo dobrý s tím skypem :D jinak moc děkuju. No hele asi se na něj zamračili že už to neříká moc :D :D no Míša teď začal pápá a mávat ručičkou ale to jen málo kdy zamává. No je to sranda s nima teda. Hele budou si volat přes skype a u toho hrát na klavír to je jasné :D :D :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

děkujeme :h: :h: :h: :h: no doma to jde pomalu ale jistě však ono se to udělá a bude.

22.12.2011

Ahojda tetky a prdelky malý, všem Vám chceme popřát krásné Vánoce a nádherný poklidný šťastný veselý podařený rok 2012.

Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok 2012

Jé, Míšulka je úžasnej mazlík a teda roštárny mu přímo koukají z očí :-) Heli krásné vánoce Tobě i celé tvé rodince.

No je to koblížek :h:
Jinak pohádky miluju a do dneška na ně koukám s holkama ;) :dance:
Měj se krásně ty i celá rodinka :€s€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nemáš přece zač děkovat rádo se stalo. Jinak moc děkujeme jen kdybys věděla kolik šašků jsem musela udělat aby se smál na fotečkách v tom ateliéru ho furt zajímalo něco jiného než foťák :s: Také se mějte krásně a užívejte jeste, pijte hodujte ať jsou plná bříška a taky se tak těšíte na pohádky jako já?

06.12.2011

Ahojky tetičky,

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

děkujeme :h: zatím jo včera se mu prořízl další a taky bez problémů tak snad. Uvidíme ;)

:///: zuby zoubky zoubečky :one: my už taky jeden máme, ale byl to boj. Vždycky kouše do ruky jak zvířátko :s:
Tak přeju ať jsou co nejdéle zdravé :€s€:

26.11.2011

Ahojky tety a mimísci,

první mrkvička
první mrkvička
první mrkvička
první mrkvička
první mrkvička

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:a: ahojky, děkujeme. Tak to už budete mít papů za chvíli :) než se člověk naděje tak bude po Vánocích. také posíláme pusinku :h: :one:

In reply to by martulll

děkuju, zvířátko je trochu vidět na druhé foto. Máme maličkého psíka a klec je jeho místečko kde má jídlo a pití když chce tak si tam zaleze a je tam když někam jedem protože mě jinak všude všechno roztahá a nepomohlo na něj vůbec nic. Je na mě tak fixovanej že když jsem odjela tak dělal bordýlek. Takhle je spokojenej a je klid jde tam naprosto v pohodě :D

10.11.2011

Ahojky tetičky,

tak Vám jdeme napsat jednu velikou novinu a změnu u nás.

tak to jsem zvědavá, kdy budeme muset začít s příkrmem my. Zatím se držíme na mateřském mléce. Taky mi někdy přišlo, že chce pořád pít a pak to zas přešlo. V noci kojím 2-3x. Zuby nás snad zatím netrápily. Aspoň jsem nic nezaznamenala. Tak snad Vám ty příkmy pomůžou v zahánění hladu..... ;)

In reply to by LPamela

ahojky, tak to je dobře já měla prblémy s množstvím mléka sem tam a když jsme pořídili odsávačku a mléka bylo dost tak zas pracuju na tom aby se tlik mléko netvořilo protože bych ho vylévala takže nám stačí odsát ráno a má mléko za dvě hamání jen proto aby měl látky v těle a zbytek UM. No nám zoubky už cítíme ostré hranky ;) Jinak zatím kašička pomohla krmíme zpátky 1-2 za noc a né 7x :D

Paaani, takovou dobu jsem tu nebyla a takovych novinek ;) :qu: gratulace!!!! nas taky zlobi zoubky a nachlazeni....jinak vse ok...budu muset taky napsat, co a jak na vcerejsi kontrole...drzte se, myslim na vas, i kdyz neni cas psat :h:

In reply to by Marsseilka

jééééé ahojky zlatííííííí, no to jsem ráda že jsi se ozvala. No jo to jsou novinky viď už se moc těším na příspěvek o Vás jak se máte a co Adísek. Koukám furt na fotky a je to fakt frajer. :h: Doufám, že zoubky brzy přestanou zlobit a jakto že jste nachlazený chuděrka maličkej.

06.11.2011

ale i pro Vás ostatní samozdřejmě,

speciálně pro Sharika41 ;)
speciálně pro Sharika41 ;)
speciálně pro Sharika41 ;)
speciálně pro Sharika41 ;)
speciálně pro Sharika41 ;)
speciálně pro Sharika41 ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky Luci, no kojila jsem do 3,5 měsíce pak dostává mlíčko už jen jednu dávku aby měl látky v sobě jinak jedeme na výživnější UM a na noc kašičky furt měl hlada. Viz blog výše. Je hrozně moc a moc hodňoučký máme z něj jenom radost. Tak někdy písnu na skype ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky no neboj teĎ jsme si taky užili viz blog výše. No to je teda čahoun je to sranda za první tři měsíce nám vyrostl o 12 cm. Ale neboj ono se to otočí a budeš mít zlatého mimíska. A vůbec nejsi trapná přeci jsi suprácká ;)

Ahojky,
díka za fotečky, no to je broučíííííín :h: :c: :€s€: A podle foteček pořád jen :'zz): , takže hodné miminko :s: Ta fotečka s :$}: - super :w: :k: Každopádně si přečtu, nějak nestíhááám - ale to znáš :€Ss€:
Ještě jedno díky a zatím :a: :€s€:

27.10.2011

:h: Ahojky tetičky a broučci, :h:
předem chci všem poblahopřát ke čtvrtročinkám!!! :\x: :\x: :\x:

čtvrtročinky
čtvrtročinky
čtvrtročinky
čtvrtročinky

:c: Ahojky,
no tedy takových novinek ;) Jinak jsem ráda, že máte selský rozum a udělali si to po svém.Je to koneckonců jednou vaše miminko a vy poznáte, jestli je OPRAVDU něco špatně nebo ne.Úžasně jste to ustáli, tak klobouk dolů :one: Tobě i manželovi, to je úžasný.Někdy to dsoktoři přehání a zbytečně straší rodiče, jako když jsme ještě byly těhu.No ta s pejskem mě pobavila, my máme doma 2 jezevčíky :dog: :dog: a jakmile malý zabrečí, tak ke mně letí, jako dělej něco :s: Máš být pyšná na co, tak držím pěstičky, ať je u vás vše v pořádku a zase někdy písni.Měj se krásně a malému pusinku :€s€: :h: :€m:

In reply to by Sharik41

:h: moc děkuju :h: měla jsem docela strach že mě tady některé maminky třeba odsoudí že jsem s ním přestala cvičit. Ale zatím se to nestalo tak jsem ráda protože opravdu nevidím důvod když je malý v pořádku ho trápit. Když jsem ho naučila pást hříbátka tak zas začli že má ručičky do pěstičky že je to špatně že je má mít otevřené tak jedním uchem sem druhým tam protože co koukám na fota mimísků tak převážně všechny jsou opřené o pěstičky. On si na to příjde sám když se snaží lézt tak je otevře tak co furt chtějí. No jo Kym (pesan) si začíná zvykat na Míšu teď teprve a začíná ho mít rád protože ví že když bude v klidu tak že ho k němu pod velkým dozorem pustím a že mu může oblíznout ručičku nebo nožičku. Maličký ho chudáka tahá za tu jeho hřívu :€Ss€: tak mám strach aby se po něm neohnal. Protože mě už jednou jeden pes pokousal a bylo to docela hodně ošklivý tak takový ten respekt tam je i u mýho. Ale věřím že vše bude ok a až malý bude lézt takže si budou bájo hrát.

In reply to by Hellen123

To je přesně ono, musíš pejskovi dovolit "olíznout" nožičku, ručičku a neodhánět, jinak by začal žárlit, takhle když ví, že může a že je to miminko, tak se cítí důležitě, a pak je chrání :h:
Hele i kdyby se nějaká pipule našla, co by Ti napsala něco ošklivého...to je Tvoje miminko a ty ho znáš nejlíp, tak se na některé lidi vykašli, každopádně přece všechna miminka nepojedou podle jednoho harmonogramu, to je blbost ;) :s:

Ahojky Helenko, to máš teda velikánského šikulku, jak všechno krásně zvládá a dělá věci dopředu :c: , je to krásnej bobíšek.Už máte 6 kg ve 3 měsících, to teda čubrním, za chvíli ho neuneseš :s: .Překvapila mě ta jeho reakce na tebe ohledně toho cvičení :O .Hlavně, že se to dalo vše zase do pořádku.Jsem ráda, že vím, že k tomu není potřeba ani doktora :///: .Je fajn,že i to mlíčko je ok.Já mám pocit, že mám teď taky nějakou krizi.Musím taky odsávat a odsávat a pít bylinkové čajíčky, ať nemusí malej pít z obou prsou přes den.
:a: :c: :k:

In reply to by Kajule

Ahojky Kájulko,

no jo je docela už na ruku těžký ale hodně roste do délky takže není nějak tlustý tak jsem ráda. No ta reakce na to cvičení mě taky dost překvapila a zarazila. Ale zvládli jsme to i bez toho a to je to nejdůležitější. S tím mlíčkem doufám, že to bude brzy za Váma, Já jsem se teď vynervila tak taky sotva tak tak ukrmím dneska musím hodit relax. Hlavně některé bylinky zastavují tvorbu mléka jako máta, šalvěj .... tak ať je brzy mlíčka dost. No já si myslím že to Dr. někdy moc přehánějí že dítko nejede přesně podle tabulek ale zajímavý je že když dělá něco dřív tak to je v pořádku ale jak se mu něco nechce je to špatné a musí se na neurologii. tak zatím pápápápá pusinku drobečkovi.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky