Dani83

03.03.2012

Zdravíme po dlouhé době všechny březnové tety. V pondělí oslavila Lucinka svůj 1. rok. Už od 10. měsíce nám chodí, takže teď už běhá, všude vyleze, miluje zvířata a neustále se je snaží pojmenovat.

Lucinka má 1 rok
Lucinka má 1 rok
Lucinka má 1 rok

Ahoj holky,
tak přejeme vše nejlepší Lucince k 1. narozeninám :€s€: :kiss: A koukám jaká je to šikulka :) NAše Leontinka bude mít narozeniny v neděli, chodí už 2,5 měsíce kolem nábytku a teď běhá za chodítkem, tlačí ho před sebou a sotva stíhá :s: Sama už vydrží stát a zubů má 9 :///: Začaly jí růst v 6 měsících.
To musí být sranda mít doma 2 holčičky kousek od sebe :) Teda teď už to je snad sranda, předtím to byl asi záhul }:)
Tak se mějte krásně a ať vám dětičky dělají radost :one: :a:

Ahojky, tak Lucinka je velká kočka :), moc gratulujeme k 1. ročku a přejeme hlavně zdravíčko. Nás ta sláva čeká příští týden :k:

No pane jo , teda to je šikulka :-) , no my měli první zoubky ve 4 měsících docela brzy....
Hrozné jak ty děti rostou.. :)

23.06.2011

Naše Anička bude mít za měsíc 2,5 roku a poslední dobou je neuvěřitelně uvztekaná :O Začala nám dělat "mosty", křičí, vzteká se, všechno neguje.... Je to normální?

to asi mluvíš onaší monče ne ? :-) je taky děsně šikovná, počítá, barvy umí, snad všechny běžné dětské písničky a říkanky, už i některá písmenka pozná. je taky ledňáček 09 a je to asi 3 týdny co se začala neuvěřitelně vztekat. (předtím jen občas) sourozence teda zatím nemá. Ale kolikrát to vztrekání nemá ani hlavu ani patu. řekne, že něco chce...já řeknu ok, počkej chvilku a ona začne řvát , že to chce...hlava mi to nebere. nebo jiná situace: jí řekne, že už nechce, tak jí říkám ještě dvě lžičky, ona je dá a říká zase, že to nechce. řeknu ok a dojím to a ona začne řvát , že to chtěla. často taky říká, že to nechce a za minutu, že jo apak zase, že jo a zase, že ne..no a samo to vystupňuje v řev, protože neví co chce. snažím se být v klidu, ale tuhle mě s tím pěkně vytočila. to ty dohady byli skoro od rána u všeho na co jsme šáhli. Ale myslím, že je to normální...snad to brzo přejde :-) a ono pak bude zase něco jiného!:-)

In reply to by Ruza

Tak úplně přesně to samé to máme s tím jídlem a s tím vztekáním bezdůvodně. Tak snad to opravdu brzo přejde, největší grády to prý má od 2,5 do 3 let, takže to nás čeká od soboty asi pěkné období. Ale poslední dobou je to trochu lepší, možná klid před bouří......:)

normální to je, my si tím procházíme už cca. 5 měsíců, malá má 27 měsíců. Někdy to je fakt síla.

12.06.2011

Všechny moc zdravíme. Tak naše Lucinka už má zítra 3,5 měsíce. Jak tak po dlouhé době čtu, letí nám to všem.

Tak už máme 3,5 měsíce:)
Tak už máme 3,5 měsíce:)
Tak už máme 3,5 měsíce:)
Tak už máme 3,5 měsíce:)
Tak už máme 3,5 měsíce:)

Ahoj holky,
tak předem chválím fotky na kterých vám to všem moc sluší :one: Lucinka je teda pěkná šikulka, že se snaží přetáčet a má krásnou váhu :€p€: Naší Leontince budou 3 měsíce v sobotu a má 5,63kg a 59cm. Hrozně rychle nám rostou, co? Jinak to vstávání v noci po 3 hodinách musí být únavný :|€|: Leontinka mi teď už vstávala 1x za noc, ale poslední dny se budí 2x, ale strčím jí dudáka, dám k sobě do poslete a spinká dál (dneska dokonce až do 6 do rána a to šla spát ve 21hod :D). Ale to je asi vyjímka, normálně vstáva na 1. kojení ve 4 ráno.
Tak si užívejte sluníčko a mějte se krásně :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkujeme za chválu :) Luci už mě fakt vycucává. Včera jsem kojila asi v 1 v noci a probudila jsem se asi ve 4, prso veknu a malá chrněla a lampička svítila. Navíc vedle mě spala v posteli i ta starší dcerka a vůbec netuším, kdy přišla. Tak snad se už brzo vyspíme.

13.04.2011

Zdravíme všechny březnové maminky a jejich zlatíčka. Všem moc gratulujeme ke zvládnutí porodu a k jejich broučkům a beruškám :s: .

Bylo nám 6 týdnů:)
Bylo nám 6 týdnů:)
Bylo nám 6 týdnů:)
Bylo nám 6 týdnů:)
Bylo nám 6 týdnů:)
Bylo nám 6 týdnů:)

In reply to by RenčaM

už jsem Kryštůfka chválila, je roztomiloučkej :c: A co na něj bráška zatím?
Naši kluci - Šimík s Máťou jsou od sebe skoro podobně 2 roky a 17 dní :///: , jinak Matoušek s Maxíkem jsou od sebe bez 12ti dní dva roky :///: a Maxík se Šimíkem jsou od sebe o 4 roky a 5 dní :s: - uf , to jsou počty :s: :s: :s:

In reply to by Kajula

jako jste borci že jste do toho šli zase po 2letech ;) Adam je děsnej raubíř, ale zatím to celkem jde, Kryštůfka radši zamykám v ložnici nebo by mi ho přinesl nebo by si němu lehnul, prostě 2 letému dítěti nevysvětlíš že je to ještě miminko, teda aspoň tomu našemu ne. Máme u Kryštůvka problém s blinkáním, tak to mě štve a zmáhá nejvíc , jinak by to šlo.

07.03.2011

Ahoj holky, tak i já mám konečně chviličku, abych popsala svůj porod :) Všechno to začalo v sobotu 26.2. ráno.

Jak se Lucinka drala na svět.......
Jak se Lucinka drala na svět.......
Jak se Lucinka drala na svět.......
Jak se Lucinka drala na svět.......
Jak se Lucinka drala na svět.......

to je krásnej uzlíček, Lucinka je krásná :h: , tak hezky jsi to popsala, až mě to dojalo :r:
Ještě jednou gratuluju ke štěstíčku :girl: :qu:

No to byl teda fofr :-)
Holčičky jsou krásný obě :-) :c:
MOC MOC MOC JEŠTĚ JEDNOU GRATULUJI.
Ať Tě už doktoři netrápí a ultrazvuk je v pořádku a měj se moc krásně :-)

Teda mamčo, moc hezké dětičky máte a ten porod... :one: ukázkový....už se skoro začínám těšit na ten svůj, termín mám tuším den po tobě 21.3. :€Ss€: :€): . Tak šup zbavit se žloutenky a ty abys to měla taky dobré a můžeš si jen užívat Lucinky :a: :€s€:

06.03.2011

Moc vás prosím o radu, nevíte někdo, jaká je horní hranice pro novorozeneckou žloutenku? Malá měla 5. den při propuštění z nemocnice hodnotu 213 a dnes při kontrole - tedy 8. den měla ještě vyšší a to 248. Doktorka si nás pozvala na další kontrolu v úterý a pak se uvidí, ale jsem z toho vystrašená. Děkuji za rady. :?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Děkuji moc všem za rady a zkušenosti. Dnes to měla malá už nižší, asi 220, takže říkali, že už si nás zvát nebudou a kdyby se nám to zdálo zase horší, máme přijít. Malou už taky dávám k oknu. Ale prý to může trvat i 2-3 měsíce, než to úplně zmizí.

mi začal žloutnout 2. den po porodu, takže musel spát u okna na sluníčku. To se mu moc nelíbilo, to ostré světlo ho i budilo. Po dalších dvou dnech skončil vždy na celou noc pod lampou. Před propuštěním měl hodnotu asi 274, nejvyšší z novorozenců, co tam byli, a tak jsme domů nemohli a čekali jsme, až to klesne. Nevím, kolik přesně měl, když nás propustili, ale žlutý byl určitě ještě 2 měsíce. A doma ho spaní u okna také neminulo. Dokonce jsem mu nechala udělat kontrolní odběr kve, protože se mi to zdálo moc dlouhé, než se žlutého zabarvení zbavil. Naštěstí to klesalo, ale prý holt trvá,než se to barvivo odbourá z kůže.

Nas malej mel hodne vysokou zloutenku,kdyz mel pres 300 byl 4 dny na infuzich pod 2 lampama a jak mu to kleslo pod 300 na nakych 297 tak mu je sundali a nechali mu jen jedno svetlo,kdyz mu klesla na 220 dali mi ho v nemocnici na pokoj,pres den dobry,byl na slunicku ale v noci mu to vzdycky skocilo zase na 280 tak musel zase pod lampu a takhle to bylo asi 4krat nez nas pustili 25 den dom,to mel 180,v 6ti tydnech mel jeste 100.Slunicko dela hodne,ja ho davala k okno a rozepla sem mu vzdycky par knofliku kosilky aby mu svitilo trosku i na hrudnicek.A bilirubin se vylucuje moci a stolici tak at hodne papa a cura :)

tak to je dicný že vám roste,dej postýlku k oknu,pořádně zatop a miminko nech rozbalené,pomáhá na to světlo,já nevím kolik je hranice ale my byli po porodu pod lampou

Pokud kojíš tak zační jíst křen a pít ostropestřec mariánský, já jsem po osmi dnech v porodnici se žloutenkou dala trochu čaje i malému a na druhý den jsme šli domů, všichni byli v šoku jak hodnota rychle klesla :-), doktorka se jen usmívala, když jsem jí řekla co to asi způsobilo a doporučila s pitím pokračovat, aby se hodnota zase nezačala narůstat

18.02.2011

Zdravíme všechny březňátka. :a:

:one: aby tě mimi nepřekvapilo a nepočkalo si na termínek.... :qu: :qu: :qu: jiank gratuluju k dobrým zprávičkám.... :\x: :\x: :\x:

In reply to by Mrs.Suski

I to je možné, ale moc s tím nepočítám. Doktor se mě ptal, jestli chci ještě chvíli vydržet a nebo už rodit. Tak jsem mu řekla, že bych ještě tak týden ráda počkala, tak mi napsal nějaké tabletky na rozehnání těch stahů. Ale když jsem si vzala první, bylo mi hrozně a mimčo asi 4 hodiny tancovalo, tak už je neberu. Tak uvidíme. :a:

Ahoj,
tak to je dobře, že jste už v 37.tt :\x: Strašili Tě předčasným porodem, ale miminko je hodný a vydrželo až sem :) Já už taky čekám na ukončený 36.tt, abych byla v klidu, takže po 28.2. budu vysmátá :€s€:
Tak hlavně Ti přeju ten rychlý porod a dej vědět :a:

Ahoj Dani,
tak to jsem ráda,že jste se dočkali 37 tt a že jsi v pořádku,když jsem to tu četla jak už se to rozjelo,bylo to dost brzy,že????tak hlavně at to vše dobře dopadne a porod máš rychlý a prdolku co nejdřív u sebe:-)
my jsme zítra 37+0 v po opět kontrola,otevřená pro prst,hlavička volně naléhá,takže jak mě předtím vystrašil,tak si stejně myslím,že budu rodit až toho 12.3 :dance:
JInak muzikál byl super,užasně jsme si ho užili,jela bych zase na nějakou podobnou akci,ale už sedím převážně doma na zadku a upíjím se maliníkem :metal:
měj se a at to vše klapne..budu se těšit na pozitivní zprávičky :a:

15.02.2011

Zdravím všechna březňátka, jak asi víte, 5.2. se mi rozjel porod, ale po několika hodinách se sám naštěstí zastavil :? .

Ahoj Dani ... pááni. Nějak jsem to taky nevěděla. Taky jsem polehávala po nemocnici ... hlavně se držte. Pátek už je za dveřmi. Tak hlavně odpočívej ať vydržíte !! Držíme moc moc palečky !!!! :€s€:

:a: ahoooj...to jsem ráda,že už víme,co s váma je.... :s: tak hlavně ještě vydržte.... :one: a šetřete se..... :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka