PRE-SEED gel na podporu početí - zkušenosti?

08.02.2014

Ahoj všichni,
používala jste některá lubrikační gel, který má údajně pomáhat spermiím při cestě do dělohy? Snažíme se už přes rok a manželovi před měsícem diagnostikovali malou pohyblivost spermií (slovy lékaře: "Sem tam se tam něco mrskne" :///: ). Za dva měsíce jde znovu na kontrolní spermio (do té doby má předepsán vitamín E v nějaké giga denní dávce) , ale do té doby jsem se rozhodla, že tomu zkusíme jakkoliv pomoct. Nechci ale dávat 500Kč do něčeho, co jen oblbuje zoufalky, jako jsem já :s: .
Napadá vás ještě něco, co krom NosiFolu, měření BT, ovu testů, vitamínu pro manžílka a popřípadě toho gelu zavést? Máte s něčím fakt dobrou zkušenost (tedy :€O: :s: )?
Mooooc díky za rady ... už si začínám připadat trošku zoufale ...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Za mě ne, jsou to vyhozený peníze. Používali jsme ho rok a prdlačky a to měl manžel spermiogram v pořádku. Potom už jsme se na něj vykvákli a další nekupovali a jeli bez toho. Povedlo se po skoro čtyřech letech, přičemž jsem poslední tři měsíce pila denně odvar z kakostu smrdutého (i manžel, má to mít vliv i na spermie), přesličky, brala Gynex a Sarapis Soja. Na tom Sarapisu sice píšou, že se užívá v klimakteriu, ale obsahuje nějaký extrakty ze sojových bobů, což je přírodní estrogen a krásně mi po něm rostla sliznice. Manžel bral B komplex a Selen. Jsme ve 13. týdnu a doufáme, že bude všechno v pořádku :€s€:. Držím palce!

Nevím jestli to bylo Preseedem, těžko soudit, ale první měsíc užívání, jsme se krásně trefili do ovulace, a teď mi tady spinká 8 měsíční chlapeček, takže za mě :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka