Poslíčci

17.07.2011

ahoj holky..asik 4 dny mě chytají už poslíčci...minulý týden jsem byla na kontrole a doktorka mi řekla, že se ještě neotvírám .. ale to mě ještě nic nechytalo... teď budu mít do úterka bobky aby mě nechtěla poslat do nemocnice...poslíčky mám totiž den odedne častější a některé jsou už i hodně bolestivé.... (hodně silný mz)..jak dlouho to asi může trvat než nastamne den D?! jsem prvorodička...a mám docela strach co mě čeká...

Kliknutím vložíte smajlíky:

no teda holky ... to jste mě dostaly ....no, rodit ještě zatím nerodím.... ale chtěla bych mít miminko už u sebe... začíná to být posedlost... nemůžu se už dočkat až mallinké dám pusu a obejmu ji ... děkuji za uklidnění ... já byla od té doby 2x na kontrole a na po 1. mě nějak roztáhla a po poslíčcích byl konec a na po 2. mě začala bolet pánevní kost a ta bolí až do teď a doktorka řekla že už to vypadá dobře.. tak snad na zítřejší kontrole řekne že se hezky otevírám .. a porod u mě do 6. 8. kdy mám termín hezky začne..jinak se mi nalily prsa a bolí mě bradavky ... to by snad taky mohlo být příznivé znamení... i když z prsou mi sem tam něco vyteče...možná i pro to že doma nenosím podprsenku... snad bude vše v pořádku a malá bude zdravá... díky za rady.. moc si toho vážím ..

No ono je to hrozně individuální...já je měla od 6. měsíce a rodila ve 41tt.. :00: Ale ze začátku jen jako tvrdnutí břicha, pak to postupně začalo být nepříjemné a pak i bolestivé. Prý i to se stává. V posledním měsíci jsem dokonce 2x skončila v porodnici s planým poplachem. :s: Dr mi tam říkal, že některé ženy mají poslíčky k nerozeznání od porodu, super, no... tak jsem na něj vykulila oči a říkala, jak to mám teda ale poznat????!!!! :jawdrop: :s: Taky jsem byla prvodrodička a tohle byla bomba, co mi řekl :s: Řekl mi, že hold mám vždycky přijet, že je lepší přijet a dozvědět se, že to porod není, než porodit doma a že se tam na mě rozhodně nikdo nebude zlobit, i kdybych přijela takhle 5x... že mám prostě dráždivou dělohu a je to normální. No a na potřetí už to porod byl...ale ten paradox...já měla poslíčky bolestivé a na minutu pravidelné...a když jsem skutečně rodila, tak to bylo nepravidelné i o několik minut.. :s: Dr mě uklidňoval a říkal, že se to stává taky, že to hold tak mám. :00: :s: Takže na mém příkladu vidíš, že nějaká pravidla co a jak většinou bývá absolutně nemusí platit. Nicméně, pak když jsem měla porodní bolesti už opravdu rozběhlé, musím říct, že porod opravdu nepropásneš...poznáš to, dřív či později ano. :) Já Ti jen přeju,abyses s těmi poslíčky moc netrápila. No a snad se brzy miminko vyklube :) :||):

ahojky já u prvního měla hodně silné poslíčky tři dny před porodem pak mi porod vyvolali a u druhého mě chytli poprvé ve 34tt celou noc jsem ani nezapsala jak byli silné a pak byl klid až do 37tt to bylo denně až do porodu a silné jak blázen křížové a neotvírala jsem, se vubec ba naopak mi dr říkal,že budu přenášet já si přála rodit co nejdřív bylo to kolikrát nesnesitelné :00: pak sjme si i na ty posle zvykla :s: kdyby mi nezačla odtékat voda tak snad ani nepoznám že jdu rodit :) a rodila jsem 4dny před termínem ten den jsem posle neměla :c: držím palce at tě moc netrápí :a:

S prvnim synem jsem mela posličky od 30tt a rodila jsem 40+0, ted je mam taky od 30 tt, ted už skoro denne - jsem 36 tt ale rodit se nechystám. :-D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky