Počítání měsíců | Moje těhotenství.cz

Počítání měsíců

Obrázek uživatele Hanis

Ahojky těhulky, mám dotázek - asi trapnější, ale co už :s: potřebuji se zeptat, jak se počítají měsíce na týdny, tzn. od kolikátého týdne začíná např. 5, 6 měsíc atd..
Já jsem z toho nějaká zmatená, protože nedávno tu jedna těhulka psala, že končí 20. týden a začíná 6 měsíc??? Ne Ne toto mi hlava nebere, tak mi prosím poraďte.. :k:

Obrázek uživatele bsimonka

Záleží na tom,jak to kdo počítá,někdo to počítá na 9 a někdo na 10 měsíců Smile Podle mě je lepší na 9 Smile

Obrázek uživatele emmily6

Já, to taky počítám na těch 9. :s: Protože hlavně každý když se řekne těhotenství tak si představí 9. měsíců!! :ww:

Obrázek uživatele Hanis

Dance 4 Děkuji, mě to právě byla jakýsi divný.. Protože každá to tu psala jinak. No a když jsem to vysvětlovala manželovi, ten se u toho málem zhroutil, že to je všechno nějaká rychlost.. Ještě jednou děkuji.. Pápá

Obrázek uživatele bsimonka

Není zač,taky jsem v tom měla trochu chaos. Raději to říkám na týdny a když se někdo zeptá na měsíc,tak mu to řeknu. Ale můj chlap je z toho mimo pořád,ještě v 5 měsíci všem říkal,že jsem ve 3. trošičku zaspal Smile Strašně to letí a on tím,že to nesleduje tak jako já,je z toho občas v šoku Smile Pápá

Ahojky holky tak včera jsem byla u doktora a potvrdil mi těhotenství jsem na začátku.

Dobré ráno děvčata jsem 6 měsíců po porodu až do teď bylo vše v poho ale teď mě začly svědit genitálie nemám žádné otoky výtok nic jen to svědění. Teď dobýrám penicilin na angínu tak nevím jestli to není z toho zatím je mi trapné jít s tím k dr. nemáte s tím ňějaké skušenosti? Předem děkuji :ooo:

Holky, mám dotázek. Kvůli prdíkům jsem Jiříčkovi začala dávat kapičky sab simplex a příjde mi, že po nich má větší hlad. Je to možný? Před tím jsem ho krmila jednou za 2,5-3 hodiny a teď i po 1,5. Dr mi řekla, že ho dřív jak po 2,5 hodině k prsu dávat nemám, ale on tak pláče a strká si ručičky do pusinky. Přeci ho nebudu trápit.

ahoj holky, tak jsem včera byla na tom ultrazvuku a nakonec bylo mimi vidět přes břicho, tak jsem byla radši, je to krásný vidět, jak mu tak bouchá srdíčko...no a co mi bylo překvapením, že už jsem v 9 týdnu. Paráda. Mimi má 22mm :-). Jinak mi doktor ani nic neřekl a za chvilku jsem byla venku, tak nevím, jestli je to normální.

Dobré ráno maminky, mám doma 7 týdenního chlapečka a bohužel nekojím, tak bych se chtěla zeptat, kolik toho spapají vaši drobečkové?Jde mi o to, že podle doktorky, mám dávat malýmu pořád 80ml, každé 3 hodiny, ale to on nevydrží, tak jsem mu už sama postupně zvýšila dávky na 110 ml, ale to vydrží sotva 3 hodiny a v noci ani to ne.

Tak jsem se ráno v zbudila a bolelo mě břicho. Hned jsem věděla, která bije a taky že jo. Hnusná mrcha dorazila, břicho sice ještě trochu bolí, ale už to není taková hrůza jako po ránu. Mám to o dost silnější než normálně. Ale ani mi to nevadí, alespoň se pořádně pročistím. Tak se mějte hezky a užijte si víkend.

Ahoj maminky, je to sice hodne smutny cteni, ale jinak bezvadnej clanek: http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=nenapadny-zabijak-syndrom-...

Ahoj holky,

Maminky vím, že se to tady probíralo několikrát, ale prosím ještě jednou Wink Jak uspávátě své drobečky??Malýmu je 7 týdnů a s usínáním je to čím dál horší, v noci spí třeba o 11 do 2 do rána a pak třeba nezabere 3 hodiny a

Ahoj děvčata, musím si vám postěžovat. Včera jsem byla naposledy u Dr. na kontrole..poprosila jsem jí o Hamiltona, jelikož jsem se předtím od sestřičky dozvěděla, že porodnice v Ostrově ode dneška 10.7. od 7h ráno nepřijímá - mají 14dní zavřeno z organizačních důvodů (toto vše jsem si potom telefonicky ověřila).