Plodné dny

12.10.2007

Ahoj tak si říkám zda je možné když jsem již druhý měsíc bez antikoncepce zda mi ty prášky nemohly rozhodit plodné dny a ovu,jelikož jsem tady na netu natrefila na kalkulačku pold.dnů ,ale prý to vychází ženam které mají pryvidelný cyklus,což já si myslím ,že mám když jsem jedla prášky a menses jsem vždy dostala za 2dny po dobrání pláta s 28 pilulkami.Pzý zdravá žena má plodné dny většinou 12-16den od prvního dne mensesu je to tak??? díky za odpov.L.

Ahoj holky,

jsem tu úplně nová, tak se tu ještě moc dobře neorientuju. Na tyhle stránky jsem narazila úplnou náhodou, když jsem se snažila najít nějaké informace o plánovaném rodičovství. Našla by se tu nějaké hodná budoucí maminka, která by mě mohla trochu informovat, abych se nemusela na všechno ptát dr.? Zajímalo by mě, jestli je potřeba antikoncepci vysadit delší dobu před tím než začneme na mimču pracovat?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nesmíš se ji bát..:-))) Já tedy takymoc neotravujuainformuju se většinou tady, nebo v knížkách, ale někdy je lepší se poradit s lékařem!! Drřím pěstí, ať to co nejdříve klapne!!!!:-))))

Říká se to...taky se traduje, že antikoncepce funguje ještě dva měsíce po vynechání a ještě jedna věc...já osobně jsem otěhotněla den před menstruací, jak podle sexu, tak podle UZ, takže se snažte i v jiné dny a ne jenom ty plodný..držím pěstí..

In reply to by Borůvka

To si delas srandu, den pred menstruaci ??? Tak to koukam jak vyr. A to si dostala menstruaci normalne nebo vubec ne, kdyz to bylo den pred MS? Nekde jsem cetla, ze plodne dny muzou byt i v dobe menstruace, takze... asi je nejlepsi to zkouset co 2-3 dny :) kdyz ty male potvurky dokazou "prezit"

nevim...ale necham si taky poradit. Moje drahá polovička někde vyčetla že žena může otěhotněj jen jeden den v měsíci...:o(((

In reply to by Danni

No to není asi pravda on myslel adi ovulační den kdy jsme nejplodnější kdy je největší možnost!!! a je to prý 1-2 dny ale mimo to jsou i dny plodné kdy je to vajíčko na cestě už uvolněné z vaječníků ,si myslím já!

In reply to by lucie a rosta

jak bylo u novin tenhle týden, tak mi to hned sděloval :o))) Ještě jsem se na to nestihla kouknout, tak nevím jestli si to nějak blbě nevyložil :o)))

In reply to by lucie a rosta

To je dobře...:-)))Držím vám moc pěstí!! My jsme semilovali kdy to šlo, jenže bydlíme od sebe 220km(teď už ne) a o víkendu byli akce, že to prostě jinak nešlo..byla jsem taky dost překvapená, že to takhle vyšlo..a taky jsem od dr měla předepsanou kyselu a vytamín A...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka