Platba sociálního a zdravotního pojištění | Moje těhotenství.cz

Platba sociálního a zdravotního pojištění

Obrázek uživatele yvka

Ahoj,

chtěla bych zeptat.Dcera se narodila 1.9.2009,mám tříletou variantu rodičáku. Takže 1.9.mi končí rodičák. Dozvěděla jsem se,že rodičák dostanu za celý měsíc září v plné výši.Ale zajímá mne zda bude za mne hrazeno v měsíci září i sociální a zdravotní pojištění.
Jde mi o to,kdy se hlásit na úřad práce.Pracovala jsem jako OSVČ a nemám se kam vrátit. I když něco malého rozjíždím a ten měsíc by mi stačil na to,abych věděla zda znovu otevřít živnost.Jen nevím jak s tím pojištěním.
Děkuji za odpovědi.

Obrázek uživatele Štěpula

Pokud by jsi měla práci tak budeš nastupovat 2.9. což je neděle takže 3.9.. To unamená, že 3.9. se půjdeš zaregistrovat na úřad práce.

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Tak včerejší kontrola v porodnici mi nepřidala ... před dvěma a půl lety jsem malou rodila 30h, jelikož jsem se neotvírala, malá měla šňůru kolem krku a zkaženou plodovku, jela jsem rychle na akutního císaře.

Ahoj všem, zvažuji koupi cestovního pojištění on-line přes Axu, protože má výhodné limity a cena je o 3-5 stovek levnější pro naši rodinu/pobyt.Ale chci se zeptat, jestli jste ho někdo využil v zahraničí a jakým způsobem postupovali při ošetření Pápá

Jedna na přání.

Malej už se docela snažil sám jíst lžící, ale teď se zase nechá krmit, když ne, tak jí rukama. Tak nevím, jestli ho tak mám nechávat anebo radši krmit. Máte někdo taky tak "velký" dítě, který nepapá samo?

Ahoj, tak jsem tady nedávno řešila nácvik na nočník. A představte si, ze dne na den začal Tomášek čůrat do nočníku! Jednička Teda, musím mu to furt připomínat, ale občas si tam sedne i sám. Podporuju to tím, že mu za vyčůrání do nočníku dám Lipo.

Holky ta vedra nám teda daly. Malej (4 měsíce) mi večer tak krásně usínal. Před včerejškem hodinu brekot než usnul. Včera opět brekot - po půl hodině jsem to nevydržela a šel koukat na televizi a spinkat skoro v devět. Vykecal se, unavil a usnul hned. Dokonce mi teď nechce Nutrilon, po delší době si ho s odmítáním nakonec vezme. No snad ho začne zase papat, nebo mám doma 6 krabic.

Tak se nám konečně ten zloduch naučil na záchod }:) , přeskočili jsme nočník , a chodíme rovnou na wc na prkýnko. První dva dny dost čůrání vedle i bobek vedle a snažil se to držet do plíny, co má na spaní.Ted už si skoro pokaždé řekne, i s kakáním.

Ahoj, prosím o radu. Uvažovala jsem o koupi Bugaboo Frog nebo Cameleon, starší tak do 7000Kč, ale nevím, jestli už nebude lepší koupit BGB Bee.. malému bude 8 měsíců a nevím v čem pro něho bude lepší zima. Děkuji za radu.. Jednička

ahojky. Pápá Kdy vasim detem zacaly padat zoubky? Moje mala mela 4 zuby uz ve 3 mesicich.

Ahoj mamky, tak já se tedy tentokrát nejdu vůbec chlubit, ale jdu si spíš postěžovat a tak trochu pro radu. Malej se nám začal vztekat, ale to fakt hooodně. Slovo "nechci" je v jeho slovníku nejčastější výraz! A nejhorší je, že to vztekání je tak častý, že už nevím jak to řešit.