Píchání v prsech při kojení i mimo něj | Moje těhotenství.cz

Píchání v prsech při kojení i mimo něj

Obrázek uživatele Gecitkka

Ahoj všichni, dlouho jsem tu nebyla...ale mám dotaz. Znáte to taky někdo? Při kojení i mimo něj mě často a hodně píchá v prsou jako by mě někdo píchal jehlou. Je to velice nepříjemné a bolestivé. Nevíte co to může znamenat? Často mě bolí prsa jako když jsem očekávala menstruaci (mimochodem po porodu jsem ji ještě nedostala). Ale to je asi normální.
Malá má už víc než 6 měsíců a to píchání začlo cca ve 4 měsících. Snad to nic nebude.
Děkuji za Vaše reakce

pa Katka

Obrázek uživatele valkíra

já to znám, přesně jako jehla jak píšeš. Ale dělo se to dřív, teď jak o tom čtu, tak si uvědomuju, že už to tak měsíc možná dva nemám.

Těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

Prima adopce

Dobr den všichni 

jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

Bolest podbřišku při chůzi

Ahoj všichni,

Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

Přímá adopce

Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

Přímá adopce

Dobrý den,

jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

naše sluníčko Sluníčko

Ahoj všichni, v zápisníčku ze 3. třídy se nám objevilo, že mám zaplatit 80,- Kč za pomuchlané vysvědčení. Po celou dobu doma bylo v pořádku, zřejmě jak si je před odevzdáním s holkama ukazovaly, tak ho některé děti pomuchlaly. Když se podívám za kolik se vysvědčení prodává (3,90 Kč), tak nechápu, kde takovou částku vzali. Navíc ve většině škol se používá tzv.

Emily uz hodne dlouho (skoro dva mesice) slinta.
V noci z 7.na 8. unora skoro vubec nespala, po hodine se budila s placem a nebyla jen tak k utiseni u prsu...

Ahoj holky, dají se neštovice mimo protilátek v krvi nějak s jistotou určit? Někde jsem četla, že jsou jediné ve vlasové části. Malá se nám nejdřív začala škrábat ve vláskách, pak se před pár dny objevily pupínky hlavně na ramenou, rukách, podpaží, něco na trupu, asi 2 v tříslech a nad zadečkem. Na nohou a obličeji nic.

Ženský tak svchválně hádejte: Je to : 20tt, 14tt, nebo tam mám paterčata? :jawdrop:

Ahoj holky,prosím Vás poradíte mi jakou mám koupit potahovací hmotu na dort?Kdysi jsem už dělala dort a kupovala nějakou hmotu na mimibazaru ale v lednici to tálo a dort nebyl hezký.Chtěla bych nějakou co se dá dát do lednice a netaje ale zase nechci aby kilo stálo 300 Kč pak si mohu nechat dort udělat.Děkuji za rady.

blbej dotaz, jen mě zajímá jak dlouho to po vyvolání trvá ? díky

asi je malá šance, že byste někdo byly tady, ale zkouším....kdyby náhodou

Ahoj, přistěhovali jsme se do České Lípy, tak sháníme nové doktory. Neznáte, prosím, někdo nějakého slušného zubaře (zubařku), který bere nové pacienty? A trochu umí s dětmi, mám děti 1 a 5 let. Díky

Ahoj děvčata.Chtěla bych kalíšek vyzkoušet.Už mi psaly maminky, jak jsou spokojené Wink . Jen by mě zajímalo, jakou značnu :? . Jsou na trhu i značky,které jsou cenově kolem 150Kč a také jsou od 500Kč nahoru. Můžu věřit i těm levným?