panvičky ledvin | Moje těhotenství.cz

panvičky ledvin

Obrázek uživatele Anonym

Zdravím, jdu za vámi pro radu. Byla jsem screening ve 20 týdnu. Na vyšetření pan doktor našel patrná mírná dilatace pravé pánvičky ledviny ( 5,4 mm) a slabší náplň žaludku. Když jsem se zeptala co to má znamenat, jen mě řekl, že mě chce za 4 týdny vidět znovu. Nemáte některá zkušenost? Děkuji všem za odpověď.

Témata: 

Komentáře

Obrázek uživatele zatímčtyřiděti

Ahojky,muj syn měl taky dilataci pánvičky,zjištěno na 2screeningu.Měla jsem šílený strach,že o něj přijdeme nebo bude nějak nemocný.Díky bohu je zdravý!Kontrola v bříšku byla poslední ve 35tt myslím pak po narození a ještě asi v 6měs.ani už nevím přesně,nyní má 15,5měsícu a máme jít v 18měsícu na ko,ale naposledy dr říkal,že kdyby to byla vada už by se to ukázalo,nález byl normální.Držím moc palce,ale zbytečně se nestresuj.

Obrázek uživatele KHmisalm

Ahoj, u malého mi dilataci též mírnou zjistili v 32. týdnu těhotenství. Byla jsem poslána za nefrologem (UZ), po porodu ještě na období šestinedělí mě s malým vzali za dalším nefrologem, který potvrdil, že jde jen o mírnou dilataci, která nevyžaduje zákrok a jsme jen preventivně sledování. Dnes je synovi 3,5 roku a chodíme jednou za pár měsíců na sono.

Je to možné?

Zdravím všechny, prosím o rady a zkušenosti... MS mám silnější a pravidelnou, tentokrát sem ale čekala zpoždění kvůli nachlazení... (...

Nemoc matky v sestinedeli- nekojim

Dobry den, mám 15 ti denní holčičku. Asi tři dny po porodu jsem...

Těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat brání malá cysta k otěhotnění ??

Divný pocity v pupíku

Ahoj, chtěla bych se zeptat, mám takový divný pocity v pupíku. Je to jako by se mi v něm někdo rejpal, píchal do něj a jakoby mi v něm...

Tahání za pupík

Ahoj, trochu hloupá otázka, když vám vylezl pupík, měl váš partner potřebu vám za něj tahat, cvrnkat atd.