Otáčení miminka jako hodinová ručička?

03.03.2009

Maminky, asi budu mít takový pitomý dotaz, ale hodně si čtu, že mamči popisují, že se jim díťko otáčí kolem dokola (jako hodiny). To dělají jako na zádičkách nebo na bříšku? Já jsem teď nechala malýho (5 měsíců) no rozkládacím gauči usínat a když jsem ho přišla po cca 5 min. zkontrolovat, tak byl o 45 stupňu posunutej. Nevím, jak to udělal, protože sám se ještě nepřetáčí a ručičkama nepřitahuje. A hlavně nevím, jestli je to dobře nebo je to další jeho zlozvyk..Děkuju za zkušenosti!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Nazdárek. Našemu Kubovi je pět a půl měsíce a dělá to taky. V postýlce se odstrkuje od šprinclí a tím se posunuje. Někdy ho tam šoupnu, přijdu se podívat za pět minut a je otočenej o 180 stupňů. Jak začal bejt takhle živej,tak má přes den problémy s usínáním, protože se začne otáčet a nezabere a nezabere. Teď ho tady mám na ležato v jídelní stoličce, a vypadá to, že takhle usne, když se nemůže otáčet. dělá to i na dece a taky když leží na bříšku. To se tak točí dokola, ale to zase kolem nožiček. Když leží na zádech, je středem otáčení hlava. :a: .

Ahojky, náš malej dělal to samý, taky se přetáčel a kolikrát spal napříč postýlky a bylo mu to jedno, pak to z ničeho nic přestalo a spí normálně.

Ahojky, naše malá se začala přetáčet ve 4měsících, potom se začala točit na bříšku i na zádech (to se odpichovala nohama). Ale každé mimi je jiné a každé to nedělá ve stejnou dobu a třeba to nemusí dělat vůbec...tak neboj a vyčkej :)

Ahoj, tak my máme 4 měsíce a co dokáže ten náš lumpik v postýlce :00: Jo je to na zádíčkách, točí se někdy i o 180 stupnů. Pomáha si nožičkama. Je to zajímavé sledovat. Takže neboj, je to normální. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka