Ostrava - dostali jste mateřskou za říjen? | Moje těhotenství.cz

Ostrava - dostali jste mateřskou za říjen?

Obrázek uživatele yvka

ahoj.Ještě mi nepřišla mateřská.Vždy chodí nejpozději do 8 v měsíci.jak jste na tom? Kam se mám obrátit? Nebo ještě čekat?

Obrázek uživatele bsimonka

Tak co,už ti penízky došly??? Mě pořád ne Sad

Obrázek uživatele bsimonka

jsem taky z Ov a ještě mi nepřišla,někdy chodí ale až kolem poledne Wink ale taky počkám do ponělí a pak se uvidí,snad brzo dorazí,v pondělí chceme jít kupovat dárečky Smile A odkud z ovy jsi???

Obrázek uživatele MONA 5

mně chodí nepravidelně ale spíš kolem 20 dne v měsíci. Ale mě platí vlastně praha i když sem z Ostravy . Zavolej si na tu sociálku která ti vyplácí mateřskou ,ale vím že mívají více termínu kdy odesílají peníze.Ted sem se koukala a přišla mi včera.

Obrázek uživatele Avani

mě třeba nepravidelně chodila nemocenská a ted čekám na mateřskou ,ale ta mi přijde až v prosinci a jak píšeš ty asi kolem 8.když jsem z Ostravy..

Obrázek uživatele yvka

Já bych právě nerada čekala,jako tady psaly holky z Prahy třeba 2 měsíce.To jsem zvědavá co mi řeknou.navíc vánoce za dveřma..

Obrázek uživatele Avani

Co se obrátit na Socku?

Obrázek uživatele yvka

asi určitě.stejně počkám asi do pondělí.při pátku...

Obrázek uživatele kekulinka

Olomoucka a přišla mi mateřská včera...

http://www.prckoviste.cz/kekulinka

Obrázek uživatele Jana Fojtíková

Já jsem taky z Olomoucka a mně nepřišlo zatím nic. Možná je to tím, že ji mám teď dostat poprvé :#o:

První vstanutí po sekci (císařském řezu)

Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý...

Kakání při kojení a dokrmu UM

Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic....

Čekáme druhé miminko

Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního ...

Těhotenství

Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum....

Početí

Dobrý den, mam dotaz. Termin porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5, velikost...

Holky malé je 6 měsíců...od svého měsíce a kousek brblá a od nějakého 4 tého napodobuje zvuky..dějá brm brm, bababa, gagaga a dnes když sem jí ráno brala z postýlky tak zřetelně řekla poprvé mama- vím že je to shoda souzvuků že asi ještě neví že já jsem MAMA ale musela sem vám to říct- v tu chvíli sem jí málem snědla k snídani:o))))

Dneska ráno jsme vstaly já dala malinkou pod hrazdičku a šla ji nachystat jídlo a slyším funění....,.Kouknu do obýváku pod hrazdičku a to naše nádherný sluníčko bylo přetočené na bříšku...

Ahojte všem. Tak moje malá Nicol má za dvě hodiny narozeniny 13.11. a ještě k tomu v pátek, to je paráda co? :\x: Je to štír tak že hyperaktivní, jde si tvrdě za svým cílem ale přesto mazlivá a lásky plná moje láska. Cca týden už chodí leze rychle jako štír, říká máma, táta, bába a umí cca deset znaků z baby signs svělá komunikace s nemluvnětem - vřele doporučuji. :qu:

Ahojky,chystáme se s přítelem na matriku ohledně přiznání otcoství.Ale tak mě napadá,že přítel je Slovák,bude s tím nějaký problém?České občanství nemá,ale jen přechodný pobyt v ČR.
Máte s tím prosím nějaká zkušenost??Díky Lucka

Holky, někdo taky z Mladé Boleslavi?

Ahojky, tak posílám první várku z dnešního srazíku. Bylo nám s vámi všemi moc fajn, a příště se budeme těšit i na další červíky, kteří dneska nemohli dorazit. Pápá Pápá

A ještě další, pro ty co už nemají dost... Wink

Ahojky holky. Tak dneska jsme vyrazili na další, druhou, Hexu.
Napřed zvážení a zjištění, že malá má na začátku 4 měsíce 8025 g a 69 cm! :jawdrop: :hu: Doktorka se ptala dvakrát a divila se, čím, že jí to láduju, že je tak veliká a pěkná. Pouze MM, tak jí asi nic nechybí, taky nic špatnýho nejím. :///:

... a pro velký úspěch snad už poslední část :c: Pápá Pápá