operace

13.01.2011

Ahoj tetičky,potřebovala bych poradit, v pondělí jdu na konzultaci týkající se následné operace křečových žil.Akorát mám problém,že Tomík je docela navyknutý na moje kojení a večer mu trvá i hodinu a půl než bez toho usne,nevíte někdo nějakou radu jak na něj?
Navíc se docela bojím anestezie :(

A jej to jsem zaspala důležité deníčky :( Radu nemám,sama s tím bojuju, ale vím, že když musel být v nemocnici bez prsa, sice to bylo drsné, ale zvládl to :(
K té anestezii - mamka byla na operaci nohy a za půl roku na vyndávání šroubů a v obojím případě jí vyhověli a dali jí spinální anestezii, nevím ale, jak je to u Tvé operace, ale zeptat se můžeš.... nejdeš pak na JIP, jen čekáš, až oddřevěníš :c:
Hodně štěstí!!!!! :k:

a ty už máš přesný termín operace? třeba u nás se na křečáky objednává min. 3 měsíce dopředu, furt je plno...já bych to asi plánovala až nebudeš kojit, to není akutní ne?

In reply to by barbusacek

termín operace mi řekne v pondělí,já jsem to taky chtěla nechat až přestanu kojit ale začal se mi dělat fialový flek na noze a žačínám s tím mít problémy a jelokiž máme v rodině křečáky a problémy s tím spojené tak jsem se raději objednala dřív než bude pozdě.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka