Ondrášek

18.06.2016

Ahoj, jen v rychlosti. V pondělí nástup na vyvolání, v sedum večer zavedena půlka tablety, s tím, že se nic dít nebude, že jsem stejně zavřená. V devět jsem si šla lehnout a v 11 najednou lup-plodovka. Šla jsem hned na monitor a už tam jsem pociťovala bolesti. Od půl 12 začaly hned po 3 min. Tak to šlo celou noc. Kolem osmé ráno už jsem byla k.o. Tak mě PA vyšetřila a prý na dva prsty. To jsem šla do kolen. Takže jsem poprosila o epidural, jenže ten jde až od tří. Tak mi udělali přípravu a po té už jsem byla na tři. Takže mi dali epidural, ten mi trošku ulevil asi na dvě hoďky. Mezitím už přišel manžel. No shrnu to, ve dvě odpoledne už jsem byla otevřená, ale bohužel mi brouček nesestoupl do porodních cest a jelikož jsem byla už po jednom císaři, tak rozhodli o dalším. Takže před půl třetí se po patnácti hodinách narodil náš Ondrášek. Když ho změřili a zvážili, hned mi bylo jasné, proč mi s mou postavou nešel porodit. Měl 4350g, a 54cm. Ještě jsme v porodnici, domů půjdeme snad v neděli. Fotku dodám až doma. Pa.

Moooc gratuluji...krasna vaha..to bude maminka jak proutek za chvili s takovym chlapem..snaha byla a dopadlo to jak melo..jste oba v oukeju..hodne zdravi..

Ty Bláho to je kus chlapa teda! Velikánská gratulace drzte se !!!! A z císaře si nic nedělej hlavnze jste zdravi . těšíme se na fotečku <3

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka