ocet v těhotenství

20.02.2009

ahoj holky, nikde jsem se nějak nedočetla takže nevím jestli nějak vadí ocet v těhotenství,např.tláča s cibulí a octem,není mě po tom zle a mám pořád na to chut,..nejím to často ale jednou za čas,on sám ocet o sobě asi není i tak zdravej ale jesli v tom těhotenství nějak neškodí,.díky Janule.-)

Kliknutím vložíte smajlíky:
Aless (neověřeno)

Třeba já už si ho nikdy v životě nedám jsem ve 20tt a včera jsem dostala ukrutnou chuť na právě tlačenku s octem a cibulkou.Usla jsem až ve 3 ráno s ukrutnou bolestí pálení žáhy.Takže za mě neeeee.

Ahojky, ocet by nicemu vadit nemel, spis ta tlacenka a to z ceho je vyrobena se moc nedoporucuje, ale cokoliv si das jednou za cas by nemel byt velky problem :)) tak se tim nestresuj.

Já myslím,že ta trocha co si dáš nemůže ničemu vadit. Když ho nebudeš pít :!k: :s: :///:
Jinak mě se povedlo jen jednou sníst celou sklenici okurek a nic se mi nestalo :hu: :a\|:

Ahoj, ocet nevadí. Abych řekla pravdu tak jsem ani nemyslela nato že by mohl vadit. Jsem podruhé těhu a i když jsem čekala první dítě, tak jsem si dávala tlačenku s cibulí, utopence a to dělám i teď...prostě jim nač mám chuť

Ahojky,to by mě docela taky zajímalo,já jím saláty se sladkokyselou zálivkou,nemůžu si pomoc,mám na ně hroznou chuť.Ale některé holky jedí okurky a tam je octu spousta tak snad to neva pa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka