nové výživné

16.01.2013

ahoj maminky potřebuji poradit,kdo tomu trochu rozumíte. Potřebuji sepsat panu otci papír o alimentech,ale aby to vypadalo věrohodně a vůbec nevím jak do toho. Bude mi dávat častku 3214 kč,na tom jsme se dohodli,ale potřebuji to mít od něho podepsané,kdyby se někdy seknul a on to právě má ve zvyku dost často,tak abych měla v ruce nějaký papír pro soud. Jak to mám zformulovat,prosím poradte.Co tam všechno má být a naopak nesmí. děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak to ti závidím, my to měli stanovené soudem při rozvodu, několikrát se odvolával, vždy ho odpálkovali a přiklonili se na rozhodnutí původního soudu, a stejně si to platí neplatí jak chce
nakonec skončil s prací, prodal vše kámošům pod cenou a neplatí skoro nic, tak tisíc korun na 4 měsíce pro 9-ti leté dítě! a zase mě hodlá tahat po soudech, chce se předvést, jaký je socánek a že není nic schopen platit!

za mě tedy určitě sepsat s právníkem, nebo se poradit na sociálním odboru pro děti, ale někdy to zůstane jen oficiálně na papíře a stejně pak časem neplatí, zvaž to sama

In reply to by Janulka Kubik

tohle nepochopím,udělají si dítě a pak se nestarají a je jim jedno že to ta ženská táhne sama. Ten můj bejvalej je dost podobný,nechce platit,ale na tohle přistoupil,protože já mu jinak pohrozila soudem a udělala bych to a on už je v podmínce. Jenže přesně jak píšeš,on to podepíše,aby měl klid,ale platit nebude,to vím,proto chci mít ten papír,abych měla něco v ruce,protože už přetekli nervy a já k soudu půjdu.

Nejlepší je, když ti to sepíše advokátka, aby to splňovalo veškeré náležitosti. Samozřejmě za poplatek, ale aspoň budeš mít jistotu, že je smlouva nenapadnutelná..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka