!!!!!!!!!!!!!

01.12.2008

Ahojte, tak si představte,teď sme s manžou řešily,že jediný co si chlapy pamatujou je, kdy příjde další MS. Tak jsem se jen tak mani zeptala,kdy mám narozeniny,to bylo asi tak před 5min a on do teď přemejšlí,kdy je vlastně mám. To je fakt na provaz :jawdrop: Jak je to s vašima drahouškama???

Kliknutím vložíte smajlíky:

manžel je talent na PC, takže má počítačový prográmek, který mu všechny důležité datumy připomíná :s:

Jo, taky to pozoruji již delší dobu. Pamatuje si jen kdy mám mít další ms. Už jsem chtěla xkrát zamaskovat, že jsem to dostala. Ale fakt to nejde, skoro nefunguju na wc když se blíží termín, tak se "podezřele" pohybuje krabička s tampony aniž bych ji přemísťovala já, takže Jirka zkoumá... Narozky si taky nepamatuje a co slíbil už vůbec ne a nejlíp to přetočit... :-(
PS: včera se po 2,5 letech společného bydlení zeptal kde má vzít utěrku

mne se letos pritel, po skoro triletem vztahu, zeptal v den mych narozenin: "A kolik ti vlastne je?" :D Takze ja uz nic neresim. A jinak s tou MS to bylo spis, ze se divil, ze uz ZASE ta Karkulka prijela :) :k:

Holky tak to je ještě dobře si vaši miláčkové pamatujou kdy máte MS , to ten můj akorát řekne: UŽ ZASE, SI JI MĚLA NEDÁVNO,NE? :s: :s:
Jinak si nepamatuje ani kde ma ponožky a už vůbec kdy mám narozky.. :-)

Jezis to chces po nich moc :s:
Taky nevi kdy mam narozeniny, vzdycky ho musim tak nejak nenapadne upozornit :!k: A s tou ms to je dobry, to se zkusim zeptat.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka