neústupná rýma :(

06.11.2009

Mám prosbu ... je tady někdo, kdo rozumí homeopatikům? My už dlouho bojujeme s rýmou - malý měl včera měsíc - a v lékárně mi doporučili homeopatikum Coryzalia. Můžu mu to opravdu dát? Má se to rozpustit ve vodě - nevím ale kolik tabletek a v jakém množství vody a kolik lžiček ... paní dr. nám řekla ať používáme kapičky Libenar, ale i když mu ten nosánek pak odsaju, tak mi chrochtá dál ...
Díky za každou radu holky :+^*: :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky ... moc děkuji. Kde ta lékárna prosím tě sídlí? Zkusím se podívat jestli nemají i internetové stránky. :+^*: :+^*: :+^*:

In reply to by Lenousekk

Tak už jsem ti psala zprávu a ona se mi tu neukázala,zase to nějak blbne. Takže znova. Info máš tady http://www.firmy.cz/detail/374705-mgr-bronislava-kovarova-lekarna-u-zla… je to na rohu baráku přesně na odbočce k Fifejdské nemocnici,jestli znáš Ostravu,tak kousek od bývalého zimáku,nebo tam,kde je předposlední zastávka před konečnou trolejbusů u Fifejdské nemocnice,vedle jsou hned zdravotnické potřeby. Dělá tam i má sestřenka,ale ta ještě homeopatikům moc nerozumí,i když jí to neustále připomínám. Ale i když tam nebude ta paní Mgr.,tak mají spoustu příruček a každopádně poradí. Zkus to třeba mailem,možná ti poradí,nebo se můžu zeptat přímo sestřenky,ale pokud je v práci,tak má vždy telefon mimo,tak mi odpovídá až po páté.

In reply to by kockral

Mockrát děkuji ...jsi zlatičko :c: ... hledala jsem na internetu všude možně a psala i do poradny, ale tam mi odpoví pravděpodobně až za pár dnů.
Byla bys tak hodná a zeptala se raději i sestřenky - kolem páté to bude určitě dřív, než z té poradny. Malý se mi pořád budí a i když před krmením odsaju, tak se nosánkem nemůže nadechnout, když má mlíčko v pusence a slyším, jak popotahuje ty hleníky :( ... jsem z toho už nešťastná a chtěla bych mu pomoct bobánkovi.
Moc moc děkuji :+^*:

In reply to by Lenousekk

a používáte zvlhčovač? Zkus taky koupit physiomer baby,ten nám třeba pomohl vždy líp,pořádně to tam projede,než jen jedna kapka Libenaru. Ono to vypadá,že má asi tu zadní rýmku a nejspíš už hustou,že? Já bych zkusila ještě před nějakýma práškama ten Physiomer baby,ten je od dvou týdnů,sice to teče z jedné dírky do druhé,ale pořádně to pročistí. Zkusím tu sestřenku,ale nic neslibuju,vůbec nevím,jestli pracuje,nebo ne.

In reply to by kockral

zvlhčovač nemáme, ale dávám mu přes postýlku mokrou plínku. Ten physiomer určitě zkusím ... díky moc za radu. Podle toho ,jak mi chrochtá, bych řekla, že už to má tu zadní rýmu a pravděpodobně i hustou ... snad nám něco zabere - bud physiomer baby a nebo pak tedy zkusím ty homeopatika.
Měj se krásně a ještě jednou děkuji.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka