Nepatří to sem,ale máte zkušenost s parním mopem?

18.10.2009

Ahoj holky,omlouvám se,že to sem píšu,ale přece jen jste všichni ženský,co taky furt musíte uklízet a já bych ráda slyšela od někoho zkušenost s parním mopem.Mám totiž pejsky,jednoho většího,takže uklízí se pořád a moje mamka mě na parní mop upozornila,že by to bylo pro mě fajn,v reklamě to vypadá super.Nemáme žádné koberce,jen dlažbu a parkety,samozdřejmě předpokládám,že před mopem,budu muset zamést nebo vysát,ale nerada bych,aby to byl jen zbytečný krám,který by mi doma zavazel.Co vy na to?Máte ho někdo doma?Vytírá to opravdu dobře?Moc děkuji za vaše zkušenosti.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, jestli nechceš v brzké době měnit parkety, tak bych ti ho určitě nedoporučovala. Mop ničí teplotou dřevo a měla bys to tam za chvíli jako na skluzavce :-)

Ahojky, jestli nechceš v brzké době měnit parkety, tak bych ti ho určitě nedoporučovala. Mop ničí teplotou dřevo a měla bys to tam za chvíli jako na skluzavce :-)

In reply to by Alfa

nene,já na nic nenarážela,já byla jen zděšená z té ceny,protože jsem si nejprve říkala: " Ty jo,tak za takové peníze to musím mít!". No a pak koukám a tam napsané náhradní hadry a když jsem dala roletku,tak jsem se zděsila zase té ceny. :s:

Ahoj, parní mop má moje babička. nejprve jsem to dsuzovala, ale jednou jsem si ho půjčila asi na týden. Schválně jsem všede povysávala a vytřela a pak jsem vzala ten mop. No a překvapilo mě, co jsem tam ještě nachytala špíny. Takže si myslím , že je to dobrý. Není to ale na častý používání, aby se ta podlaha nezničila. Taky máme doma 3 pejsky (čivavy), takže to je opravdu za potřebí. Zase plánuju, že si to od babičky půjčím, abych tu opět vygruntovala. Za mě říkám, že je to dobrý... pa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka