Nemáte některá zkušenost s porodem v horečkách??? | Moje těhotenství.cz

Nemáte některá zkušenost s porodem v horečkách???

Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Holky, teď je nás tady přhlášených spousta, tak se zkusím zeptat znova.. Rodila jste některá s horečkami??
  Mám zas šílenou chřipku či co.. hlava mi třeští, z nosu mi teče a na průduškách je to snad nejhorší, když se nadechnu chrčím, že mě to nejde ani usnout a budí mě to a záchvaty kašle se nedají zastavit.. Něco podobnýho už jsem měla, takže jsem vyslala manžela do lékárny pro léky, které minule pomohly, ale minule trvalo měsíc než jsem se z toho dostala.. nedokážu si představit s tímhle rodit, unavuje mě přejít z postele k počítači...
  Nemáte s tím nějaká zkušenost??


  Komentáře

  Obrázek uživatele RenataMor

  já jsem rodila s teplotou poprvé, během porodu mě píchali nějaké infuze, 2x brali krev, ale zvládla jsem to.Ke konci 1 doby jsem už byla příšerně unavená, tak mi ještě dávali vnitrožilně nějaký povzbuzovací rozto, pak jsem nemohla 56 hod usnout, jak mě to rozparádilo

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  tak to byl nějaký red bull ne?? No snad by mi taky při nejhorším nějak pomohli, jinak být doktorem a přijít mi tam chcíplina jako jsem dnes já, tak ji osobně zabiju:-)

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  To já taky doufám.. čas teoreticky ještě máme, ale strach je strach..Doktorka už mi říkala na posledy, že mi udělá kultivaci, kdyby jsme se už neviděli a to jsem objednaná teď na pátek..

  Obrázek uživatele janek

  No vidíš, musíš myslet pozitivně:-))), když jsem byla v porodnici tak tam jedna maminka měla 40ky horečky, ale už po porodu. Byla s toho hrozně nešťastná, že nemůže kojit- odstříkávala. Miminko měli sestřičky, aby ho nenakazila, ale trápila se tak moc, že ztratila mlíko. Pak byla ještě nešťastnější, takže se moc netrap, ono je to pak ještě horší. Mysli na hezký věci:-)))

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  No já doufám, že mi dá malinký ještě čas, hned jak přijede manžel s těmi léky tak se začnu kurýrovat.. on si chtěl vzít ošetřování, ale říkala jsem mu, že spát tu můžu i sama a kdyby se něco dělo, tak mu zavolám.. Pravda je, že kdyby nebyli ty pitomí svátky a všude zavřeno nemuselo se mi to tak rozjet..

  Obrázek uživatele janek

  No tak zkušenosti s tím nemám, ale jestli se s toho nedostaneš, tak tě už lituju předem, protože zakašlat po porodu, když jsem teda byla nastřihnutá docela bolelo. A po císaři to bude asi hodně podobný, ne li horší. Takže lež a k počítači nechoď, snaž se vypotit. Určitě to stihneš:-)). máš na to ještě 14 dní:-).

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Já se snažím ležet, ale když už na záda nemůžu vydržet odkulím se asi 3metry k počítači.. samozřejmě se nabalím.. na pyžamo navlíknu další 2 vrstvy:-)

  Obrázek uživatele sisina

  stímhle ne já měla angínu tak jsem dostala antibiotika a byla jsem do porodu fit

  Otěhotnění krátce po porodu

  Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

  Prosim o radu

  Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

  Opar

  Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

  Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

  Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

  Vývoj novorozence týden po týdnu

  Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...