Naše kontrola ve 33+3tt

31.01.2014

Ahoj maminky,včera jsme byla na kontrole ,mimnko váží asi 2111g,prý odpovídá o týden víc.Posledně mě doktor staršíl ,že budeme mít vetší mimčo ,ale ted už zase ne.Čím mě moc nepotěšil je ,že mimčo je v příčné poloze a tak se bude čekat jestli se ještě neotočí.Doktro si myslí že ne.Vypadá to na plánovaného císaře.No uvidíme ,třeba uděla ještě nějaký kotrmelec a otočí se jak má.Kdybych šla na plánovaného císaře ,prý bych rodila už za 4 týdny.Strašně to letí.Příští kontrolu máme 13.2. a to už jdeme na monitor.
Mějte se hezky a pohladte bříška :€O:

In reply to by Arabela

Ahoj maminky březňátek,tak se opět hlásím ze včerejší kontroly.Byla jsme poprvé na monitoru,mimi zrovna spalo ,ale setřička si ho vzbudila.Pan doktor byl zvědavý jako my jestli se otočilo a otočilo se ,ale bohužel obráceně,takže ted tam je koncem pánevním.Váží 2663g,prý je to v normě.Nemá te někdo zkušenosti kolem porodu KP?????že mě musí vzít na císaře když budu na tom trvat.
Pohladte bříška už se nám to všem krátí :dance: :€O:

In reply to by Filda

Ahoj, já měla dcerku pře 4roky KP, řekla bych, že hodně záleží na třech věcech:
1- první porod nebo ne
2- holka nebo kluk (u kluků se nedoručuje spontání porod KP, jelikož by pak mohli být neplodní, prý)
3 - jaká KP poloha je. Jestli má nožičky u hlavičky, neměl by to být zase takový problém, jestli chápeš, co myslím. Dcera byla v břiše tak, jako by mě objímala, jako opička, nebo jako bych si miminko položila bříškem na mé bříško, roztražené nohy a ruce, jestli mi rozumíš a to bych prostě nevytlačila ani kdybych se zbláznila....
Každopádně oni tě nutit nebudou i mě se s touhle polohou ptali, jak chci rodit, ale doktor nám řekl, že kfdybych byla jeho žena, fiknul by mě. Já říkám, tak jo, tak císaře...No, nevěděla jsem, do čeho jdu, tak jsem kývla asi až moc rychle, ale zase nevím, co by bylo kdyby....... Já jdu na první návštěvu do porodnice v pátek 21.2. a to budu 36+5, tak jsem zvědavá, co mi poví ;) :a: :a:

In reply to by Filda

Já taky dneska byla. Jinak ten KP-co vím od holek, tak záleží na porodníkovi (musí mít s porodem KP zkušenosti) a na tom, zda už jsi rodila nebo ne. Ale myslím, že nutit by tě neměli ;-)

Jinak naše info z poradny-na monitoru děložní činnost tak akorát nálezu-otevíráme se, čípek měkký a zkrácený, prý bude dr. ráda, když se ještě příští týden uvidíme (a já taky neb jsme dneska 35+2). K tomu jsem nachlazená, tak jsem valila dneska k dr.- dostala jsem bronchipret a ATB - kdyby se to nelepšílo nebo se rozjížděl porod, tak je mám začít brát. :-) Takže nic moc vyhlídky. Jsem zvědavá na další KO.

Já měla dceru ve 34tt taky ve příčné poloze, pak se otočila hlavou dolu a za týden byla zase příčně. Nakonec bylo vše ok a rodila jsem normálne hlavičkou napřed. Příčna poloha je většinou dočasná, ješte je čas, miminko si vybere kterým smerem pujde napřed. mam kamošku ktera mala maleho dolu prdelkou snad až do 37tt, už šli objednávat cisaře a on se otočil správne.

My byli včera a taky jdeme 13. i na monitor. Jinak jsou na to cviky, ale měli by se provádět pod dohledem-hlavně některé. Můžeš se na to zkusit optat. Snad se ještě prcek umoudří ;-)

Ahojky, zkus nějaké cvičení, na youtube určitě něco objevíš. My byli včera a v pondělí se budu objednávat do porodnice na kontrolu v 37tt. :)

ahoj taky mě asi čeká plánovaný císař. první dceru sem taky měla císařem ptž byla KP a tet zase :-( jsem v 33tt a na kontrolu jdu příští čt. dr mi taky říkal že už se asi neotočí a pokud ne tak plánovaný císař bude v 38tt. Ale třeba si ještě dají říct prdolky ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka