Medela Harmony

03.09.2013

Ahoj holky, obracím se na vás s dotazem, co dělám špatně. Mám odsávačku pákovou medela harmony a asi to s ní neumím.. Když odsávám, mléko teče jen chvilku, pak nic a pak zas jen chvilku. Přitom když odsávám rukou, tak mléko teče jak vzteklé. Taky mi hodně mléka teče okolo uzávěru a to to mám zašroubované úplně na drc. Nemáte s tím nějaká mamča zkušenost? Díky a hezký den.

mně jednou vypadl takový titěrný těsnící kroužek a odsávání nešlo. Jinak ale je normální, že mlíko chvíli teče a chvíli ne.

mám Medelu harmony a tohle se mi nikdy nestalo, mlíko teklo jak praštěný pořád... nechybí ti tam někde nějaký těsnění?? :? :? ačkoliv, jak nad tím tak přemýšlím, ono tam ani žádný není, že? chm, tak ti nevim Karle :n:

Ahoj, ja mela medelu elektronickou a avent rucni. S tou rucni mi mleko strikalo proudem a tou medelou skoro vubec. Odsavala jsem obe prsa zaroven, tak diky stimulaci tekly obe prsa chvilku dobre, ale pak az jen aventka. Tak jsem stridala prsa aspon dvakrat a slo to. Ale nedovedu si predstavit odsavani jen medelou..sice mi nikde netekla, ale neteklo ani z prsu :-)

In reply to by HanickaF15

Aha, tak ono je opravdu možné, že každá značka odsávaček reaguje na prsa jinak, nebo resp. prsa reagují na odsávačky různych výrobců. Takže jsem možná vyhodila 1500,-do koše, chjo:). Zkusím si sehnat od někoho na půjčení tu avenťáckou a uvidíme, tak díky za zkušenost :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka