Máme doma lenocha.

31.05.2011

Ahoj holky. Tak tady čtu jaké máte šikovné miminka...lezou, staví se:) prostě paráda. Naši Eli je zítra 8 měsíců a nic. Jen se překuluje..občas se někam doplazí na zádech. Nevím zda je to nějakou leností nebo tím, že ještě nemáme zapoudřenou levou kyčličku a tak ji to nejde. Máte nějaká podobné problémy jako my? a doma malého lenocha nebo lenošku:) Přeji všem krásné slunečné dny.

Neboj, nejste sami, Ríšánkovi bylo předevčírem osm měsíců a teprve se začal přetáčet na bříško a o lezení ani není řeč :-) ...já jsm ale na jednu stranu ráda, mám relativní klid zatím :-) , tak nikam nespěchejte.. Alushka77

Lobkova (neověřeno)

Ahoj buď v klidu, nás hnali na neurologii a ukázalo že jsme v pořádku...jen pomalejší ale to je normálka, každý má své tempo..a my máme široké balení pořád protože látkuju..jen když někam jedu jako třeba do Krkonoš tak mám jednorázovky a v pohybu mu to moc nepomohlo..nakonec se začal v pohodě přetáčet s širokým balením a teď už se měle sem a tam jak nudle v bandě..ale naštěstí jsme nemuseli cvičit..držím vám palečky..jo ale jinak žádné paci paci, nebo jak je velikej a papa to ani náhodou..

Ahoj holky. Děkuji za podporu.. nechci srovnávat Elišku s jinýma dětma, ale spíš se bojím zda to nemá od té levé kyčle. Zítra to chci probrat s pedietrem a popřípadě zkusím ještě nějakého odborníka. Jezdím na kyčle do nemocnice, ale nic moc. Jde to tam jak na páse a doktor je tam pokaždé jiný..od šestého týdne mi říkají to samé...dávat dširoké balení. Dávám ho teď hlavně na noc..je teplo a Eli byla opruzená a svíčíme tu vojtkovu...jen je to stále náročnější. Eliška je tvrdohlavá a nespolupracuje a já s tím pupíkem mám co dělat, abych ji na stole udržela.:)

ahoj, nám bylo teď 7m, zatím ani neplazí, dokonce se mi zdá že se zapomněla i otočit se z břicha na záda. Na břiše je hned, za chvíli jí to neba, kope nožičkou a rozčiluje se. Ale jak tu pozoruju ty ostatní "turba" tak mám strach, že si tyhle stránky pak už nepřečtu:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka