Má to něčí dítě taky?? | Moje těhotenství.cz

Má to něčí dítě taky??

Obrázek uživatele afrika111

Holky malej vždy v noci - spíše k ránu se lehce probudí a začne se vztekat, že nemůže dýchat nosem. Každou noc ho ucpanej - většinou jednu, ale předevčírem obě, tak to už jsem si říkala, že rýma je na 100% tady, ale ráno vždy vstane a po nějaké době v pohodě dýchá nosem, žádné ucpání, stříknu mu ráno mořskou vodu pro jistotu. Proč se mu vždy ucpává? Leží na zádech, na boku i břiše - prostě klasika, polštář má, neleží hlavou dolu, přesto to je každou noc a chápu ho, že je mu to nepříjemné a mě taky když začne třeba v 5 ráno hekat a snaží se ten nos zprůchodnit. Peří v peřinách není, prach snad dělám dostatečně, prostě jen vždy v posteli a až takhle k ránu...proč?

Obrázek uživatele bobulkamodra

nechci tě moc strašit.ale nemůže mít alergii na roztoče?podobné problémy měly kamarádky holčiny.azjistily jim alergii na roztoče.obě měli často rýmu hlavně po ránu.a po spaní kýchaly.

Obrázek uživatele afrika111

No tak tomu bych věřila a já jsem alergik a je pravda, že malý když se třeba třepne s peřinou tak dost často kýchne a to jí denně třepu z okna - radši...peřinka je nová asi necelý rok....když na testy na alergo berou asi až od 3 let ne?

Obrázek uživatele happynka

Obrázek uživatele happynka

Obrázek uživatele JaMiOn

ahoj, no nejspíš máte doma hodně suchej vzduch. Spí při otevřeném okně? doporučuju zvlhčovat vzduch buď plenou přes postýlku a nebo přes radiátor. Na večer netopit. To že utíráš prach s tím nemá nic společného. Pokud má takto ucpanej nos, tak mu stříkni mořskou sůl i v těch 5 ráno. Ono se mu to povolí....Pokud uděláš všechna tato opatření a bude to stejné, tak sním zajdi k lékaři.

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Ahohojky maminky,
potrebuji poradit z hopsadlem pro maleho. Hledam takove to zdravotni, ale jaksi ho nemuzu najit, teda lepe receno nai nevim kde ho mam hledat. Chci ho poridit malemu k Vanocum (20 mesicu). Muzete mi prosim poradit kde ho najdu? Dekuju.Katka

ahoj holky, malé je zítra přesn 6 týdnů a asi nás dostihl růstový spurt. U prsa se mi kroutí, tahá naprázdno to já poznám i prsa se mi málo nalívaj, spíš skoro vůbec. Chci se zeptat mám prsa u každého kojení střídat? nebo jen ob jedno kojení?

Zdravíme všechny Sluníčko , holky prosím někdo mi poraďte :help: , už nevíím, kde to sehnat. Naše Lilianka má v zimě problém s tím, že jak je víc pod nulou, tak jí šíleně promrznou ruce, a pak hrozně plače, nepomáhají takový ty lyžařský rukavice, ani dvoje rukavice na sobě.

Moje randění s háčkem :c:

Ahoj holky, chtěla bych si doma vyrábět bižuterii, případně třeba pár kousků i prodávat, tak by mě zajímalo, co všechno je si potřeba koupit. Nejlépe někdo, kdo si doma vyrábí a poradil by mi, jak by měla vypadat taková základní sada nástrojů, jehel apod Smile

Tak i my vkládáme foto našeho kluka Kryštůfka. Byli jsme 6.10.2011

Ahoj holky.
Už vám přišly peníze???? Jsem okr. Nový Jičín , Mbank a pořád nic. Běžně chodí 8,9.

Ahoj všem maminkám. Aničce jsou skoro 3roky a do školky může jen na 5dní v měsíci. V záři byla jen 2dny a byla nemocná ŕýma a kašel. Teď jsme byly opět 2dny ve školce a znova se vrátila rýma a kašel...Jak to děláte vy s dětma, když musíte do práce? Nebo co jim dáváte, aby vydržely déle ve školce než 2dny? Máte nějaký recept co zabírá na rýmu a kašel?

Holky malej vždy v noci - spíše k ránu se lehce probudí a začne se vztekat, že nemůže dýchat nosem. Každou noc ho ucpanej - většinou jednu, ale předevčírem obě, tak to už jsem si říkala, že rýma je na 100% tady, ale ráno vždy vstane a po nějaké době v pohodě dýchá nosem, žádné ucpání, stříknu mu ráno mořskou vodu pro jistotu. Proč se mu vždy ucpává?