Kontaktní alergie | Moje těhotenství.cz

Kontaktní alergie

Obrázek uživatele Kajule

  Maminky, prosím vás ... .U syna jsme přišli na alergii na nepřírodní materiály a kovy.Kovy jsme nahradili knoflíkama, ale co přírodní materiály?Máme např.tepláčky, kde je psáno 100% bavlna, ale jak je možné, že praní je max.do 40 stupňů, když se bavlna smí prát na 90 stupňů?Je to kvůli barvám?
  Lékařka říkala, že pokud není praní na 90 st, tak to není bavlna (výrobce však uvádí, že je)
  Můžete mi dát někdo tip výrobce, který má opravdu kvalitné oblečení??

  Komentáře

  Obrázek uživatele MillyJ

  a co loana? ještě cosik šjí a určitě by se dalo sehnat i po bazárcích když si dáš požadavek jen na loanu :///:
  no a nebo něco kup v obchodě a upozorni prodavačku na vznik alergie, nech si paragon a když to nebude fungovat tak jim to vrať...

  Obrázek uživatele Kajule

  Joo,tu znám.Kupovali jsme tam pidi věci,když se malý narodil,pač vyrábí i propředčasně narozené.Prostě budu muset omakávat a omakávat :s: .

  Obrázek uživatele DenyPu

  Bavlně to být klidně může. Je to kvůli barvám a taky kvůli vytahání. Někdy je taková vazba a síla materiálu, že triko v pohodě drží tvar, jindy se rozjede - a pořád je to 100% bavlna.

  Obrázek uživatele Kajule

  Nevím jestli nechci už moc :s: , ale zajímalo by mě, zda na ty bavlněné věci používají bavlněné nitě nebo polyesterové (univerzální), protože to máme zejména v místě dotyku švů.

  Obrázek uživatele DenyPu

  Z vlastní zkušenosti - máme na bavlněných materiálech bavlněné nitě. Je to materiál jako klasická hedvábíčka jaká si můžeš zakoupit ve švadlence - umělou nit poznáš. Podívej se třeba na svoje kalhotky z uměliny. Tam budou s největší pravděpodobností umělá vlákna.

  Obrázek uživatele Kajule

  Jo jasně,poznám,ale když já těm prodejcům nevěřím ani nos mezi očima :s: .Ještě jsem četla,že to může být i použitou barvou a taak.Jsem zvědavá, jak se s tím poperem ...děláme doma ted vylučovací metodu.A elastan je alergen,nevíš?

  Obrázek uživatele DenyPu

  člověk může mít alergii na cokoli, ale ještě jsem o tom neslyšela, že by měl někdo alergii na elastan...Spíš se jedná přímo o umělinu celkově - u mě je to tak, že se pak asi zpotím a tam, kde mám tu umělinu fakt hodně v kontaktu, tak se mi tam udělají fleky. Mně se dělá jen pod podprdou. Dřív se mi dělala i na zádech. Ale...každý to asi může mít jinak...

  Obrázek uživatele Kajule

  No fleky, to je ono a pak to děsně seschne.Malý to má jen na nožkách ... .Děkuji moc za příspěvky Jednička

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  Ahojky prosím nemá někdo zkušenost a radu,moji berušce bude v neděli měsíc,dostala rýmu,čím ji mohu pomoci a má někdo zkušenost s nosní odsávačkou co se zapojuje do vysavače?

  Ahojky :k:
  nadpis zní hrozně ale děkuji všem co to dočtou až do konce :s: :s: :s:

  ahooj holky Smile dnes mi končí MS a od zítra se budem snažit ,,udělat,, Páťovi brášku Smile :///: kdo taky NEčeká MS tehnle nebo příští mesíc?

  Ahoj holky,potřebovala bych názor někoho jiného,než tady doma z rodiny.Bydlíme v domě,kde má můj manžel půlku ,druhou půlku dostala jedna jeho sestra,která ale žije v jiném okrese,a dole bydlí tchyně.Já jsem dostala od babičky domek cca hodinku cesty od nás.Nevyhovuje mi to tu,nemám tu žádné kamarádky,nikdo tu za mnou nepřijede,je to pro každého daleko.Navíc se tu ani moc nedá kde jít,samé kopc

  Ahoj holky...zajímalo by mě, jestli jenom my máme doma takovýho hambáře Smile Malýmu bude za měsíc 2,5 roku a poslední dobou se velice intenzivně zajímá o svého pinďu. Došlo to tak daleko, že jakmile je chvilku nahatej, okamžitě si ho začne šmrdlat.

  AHojky mainky, těhulky a snažilky, konečně jsem se dostala k tomu, abych vám tady popsala můj porod. Vše začalo před 6 týdny 6.7. ve 2h v noci, kdy jsem se vzbudila a měla pocit, že mi odchází plodovka, bylo ji málo, jako bych učůrávala a tak jsem si nebyla jistá, protože se vůbec nic nedělo.

  ahoj všem Pápá
  partner má sourozence, takže jsou 2, po otci zdědili domek, každý polovinu...jeden má 1. patro, extra vchod, druhý přízemí, extra vchod, půda napůl, sklep taky, pozemek zhruba taky, každý na své straně domu, zatím neoplocený

  Tak dneska mám krásně pozitivní ovu test a manžela na služební cestě Sad se z toho asi zvencnu. Další měsíc ztracenej a to jsem tomu dávala v létě takovou šanci.No nic, do práce nastoupím po prázdninách stála netěhotná :///: Nechápu, jak se to někomu může podařit na jeden pokus :?

  Maminky, prosím vás ... .U syna jsme přišli na alergii na nepřírodní materiály a kovy.Kovy jsme nahradili knoflíkama, ale co přírodní materiály?Máme např.tepláčky, kde je psáno 100% bavlna, ale jak je možné, že praní je max.do 40 stupňů, když se bavlna smí prát na 90 stupňů?Je to kvůli barvám?