Kocarky-anketka | Moje těhotenství.cz

Kocarky-anketka

Obrázek uživatele lucy lu

    :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x:
    Pojdme si napsat,jakej kocarek,kdo z nas ma.Myslim,ze by to mohlo bejt celkem zajimavy.Ve finale bysme to mohli secist,podtrhnout a vyhlasit nejoblibenejsi kocarek mezi maminkami.

    Tak seznamek kocarku vypada prozatim takhle(pisu nazev kocaku+plus pocet),plus uvadim prvni tri nejpouzivanejsi kocarky.
    Posilejte dale,pokud chcete muzete rovnou zaslat i odkaz na vas kocar Smile

    Casualplay4 / 14 maminek jezdi s timto :/;x:
    Cortina X3 Tris Evolution / 10 maminek jezdi s timto :/;x:
    Dor Jan Danny Sport / 10 maminek jezdi s timto :/;x:
    Jane Slalom / 9 maminek jezdi s timto :/;x:

    Abc Design 4 Tec (1) http://www.detskyraj.cz/zbozi/8025-abc-design-4-tec-+-autosedacka-maxi-c...
    ABC Design 3Tec (1) http://www.malvik.cz/VYPRODEJ-SKLADU/ABC-Design-3-Tec-2010
    ABC Design Terra (2) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23035541&tab=8
    ABC Design Viper 3S (1) http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101457-abc-design-viper-3s-2010.htm...
    Adbor Picolino (1) http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=458922
    Akjax Traper (1) http://akjax.com.pl/
    Aveo Colleto (1) http://www.mojetehotenstvi.cz/kocarek-aveo-colleto
    Baby Poin Solar (1) http://www.babypoint.cz/detail2630.100/solar/solar-02-sedy )
    Baby Design Mini (1) http://www.babydracek.com/zbozi/3160--sportovni-kocarek-baby-design-mini...
    Baby Travel (1) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33760310&tab=0
    Babypoint Mark 4 (1) http://kocarky.heureka.cz/babypoint-mark-4/
    Babypoint Traffic (1) http://www.ajuty.cz/shop/babypoint-traffic-kocarek.detail.239.html
    Babypoint v3 (2) http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-babypoint-v3-autosedacky--325.html?...
    Bambi Ozon (1) http://www.e-detskysvet.com/detail.php?zbozi=1147337
    Bambino Aygo. (1) http://www.kocarkybambino.cz/cz-detail-332-aygo.html
    Bebecar Stylo AT (2) http://www.promimi.cz/kocarek-bebecar-stylo-at-1/
    Bebecar Ip-Op (1) http://www.promimi.cz/kocarek-bebecar-ip-op-at/
    Bebe confort High Trek (3) http://www.ajuty.cz/shop/bebeconfort-high-trek-kocarek-od-6999kc.detail....
    Bebe Confort Loola Up (1) http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Bebe-Confort-Loola-Up-09
    Bebe Confort Mila (1) http://mimi-vyskov.com/8256-bebe-confort-mila-2010/red/
    Bertini (1) http://shopiq.cz/kocarek-bertini-x4/
    Brevi Ovo (1) http://www.babydracek.com/zbozi/3435-brevi-ovo-car-set-trojkombinace
    Brio Go (1) http://www.aaakocarky.cz/Product.aspx?id=3027
    Brio Sing (1) http://www.ajuty.cz/shop/brio-sing-ts-kocarek.detail.1447.html
    Britax Vigour (1) http://www.pacipaci.cz/76-kocarek-britax-vigour-3.html
    Britax Visio (1) http://www.baby-eshop.cz/ctyrkolky/kocarek-britax-visio-buggy-2009&next_...
    Bugaboo Bee (1) http://www.annaviktorie.cz/bugaboo/bugaboo-bee.html
    Bugaboo Cameleon (5) http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-red-cameleon-denim
    Bugaboo Frog (1) http://www.comparestoreprices.co.uk/push-chairs/unbranded-bugaboo-frog-p...
    Bugaboo Gecko (1) http://www.bugaboo.com/
    Bumbleride Flyer (1) http://www.moje-miminko.cz/sportovni-kocarky/kocarky-bumbleride-flyer-s-...

    Bumbleride Indie (2) http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Bumbleride-Indie-09
    Bumbleride Indie Twin (1) http://www.kids-n-cribs.com/images/bumbleride/bumbleride_indie_twin_seag...
    Buggster (1) http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-buggster-s-autosedacky--1009.html
    Camarelo Q12 (1) http://www.kocarkybambino.cz/cz-detail-543-camarelo-q12.html
    Caren Gondola(2) http://www.kocarky-sara.cz/kombinovany-kocarek-caren-gondola-p-186.html
    Caren Oring (1) http://kocarkydetske.nakupujeme.cz/2514-kocarky/29367-kocarek-caren-na-p...

    Casualplay 4 (14) http://casualplay-s4.webnode.cz/fotogalerie/
    Casual Vintage (3) http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Casualplay-Vintag...
    Coletto Austin 3 (4) http://kocarky.detske-kocarky.eu/kombinace/Coletto_Austin3-bezovy.html
    Concord Fusion (4) http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Concord-Fusion-20...
    Concord Neo Carbon (1) http://www.pramworld.co.uk/product/4782/Concord_Neo_Carbon_Travel_System
    Cortina X3 Tris Evolution (10) http://www.eshopbaby.cz/katalog/cortina-x3-tris-evolution-kombinovany-ko...

    Deltim Skippy (1) http://www.ajuty.cz/deltim04/skippy/51_255_48.jpg
    Deltim Voyager (1) http://www.zbozi.cz/clickthru?id=16546205&pos=5&ver=1272870301&type=item...
    DorJan Cross Country (1) http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-cross-country-2010
    DorJan Danny Sport (10) http://pro-deti.spokojenazena.cz/kocarek-dorjan-danny-sport-2009/
    DorJan Danny Country (3) http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-cross-country-2009/
    Easy Go Loop (2) http://www.detskyraj.cz/zbozi/9105-easygo-loop-+-slunecnik-zdarma
    Emmaljunga Nitro City (1) http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-emmaljunga-nitro-city-09-pro-re...
    Espirit Flying E (1) http://rajmaminek.cz/eshop-polozka-281-2550
    Espiro Atlantic (1) http://www.detskyraj.cz/zbozi/6996-espiro-atlantic-new-2009
    Ferrari TS 2009 (1) http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2415
    Firkon F7 (1) http://batolatko.cz/FIRKON-F-7--VITEZ-TESTU-MF-DNES-!!!-c.59,2244.html
    Firkon Ivone (4) http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-firkon-ivone-s-pr...
    Firkon Twist (1) http://www.batolatko.cz/0,72,-FIRKON-TWIST-kombinovana-trojkolka-s-autos...
    Firkon Quatro (2) http://www.batolatko.cz/0,146,FIRKON-QUATRO-SET-kombinovane-kocarky-s-au...
    Firkon Verano (4) http://batolatko.cz/0,165,FIRKON-VERANO-kombinovane-kocarky.html
    Firkon Vario (1) http://batolatko.cz/Kocarek-FIRKON-VARIO-kombinovany-kocarek-c.1,6346.ht...
    Firstwheels City Twin (1) http://www.promi.cz/?c=p&id=611
    Free Line Buggy (1) http://sportovni-kocarky.hledejceny.cz/freeline-buggy-6-kol
    Gabi (1) http://www.splavacek.cz/zbozi/1233-kocarek-gabi-iii
    Graco Trekko (1) http://www.babyzoom.cz/Sportovni-kocarky/Graco-Trekko-Gabriel
    Hartan Racer (1) http://www.kocarky.cz/kocarek-hartan-racer-s.html
    Hartan Topline S (1) http://kocarky.heureka.cz/hartan-topline-s/
    Hauck Shopper Zotty (1) http://www.sambaby.com/1983-sportovni-kocarky/25986-kocarek-hauck-shoppe...
    Herqules Raptor 3 Spin (1) http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/kocarek-herqules-raptor-3-spin-zlin-o3361675.html

    Hoco Tornado S (1) http://kocarky.heureka.cz/hoco-tornado-s-odx/
    Chicco Multiway (4) http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Chicco-Multiway-2010
    Chicco Simplicity (1) http://www.babylife.cz/kocarky-chicco/chicco-simplicity-akce
    Chicco Trio For Me (3) http://www.bambishop.cz/produkt/sada-trio-for-me-s-autofixem-253
    Chicco S3 (2) http://www.vse-pro-deti.cz/doporucujeme/chicco---sada-trio-s3-top-s-auto...
    Chicco ct04 (1) http://www.babytime.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=22&vypis=popis#zalozky
    Chicco 3 WD Tech (1) http://www.mypushchair.co.uk/chicco-3wd.php
    Chipolino Futura (2) http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Chipolino-kocarek-FUTURA
    Chipolin Pook (2) http://www.detske-kocarky.cz/golfove-hole-chipolino-pooky-2009-autosedac...
    Chipolino Paloma (2) http://www.prckove.cz/sportovni-kocarek-chipolino-paloma-2008-i1429/
    I´coo Peak 3 air (1) http://www.detskydum.cz/vyrobce/i-coo/
    I'coo Pluto (2) http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1697437
    Implast Bolder (4) http://www.aaakocarky.cz/product.aspx?id=2371&cid=83
    Implast Volant (1) http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=1375166
    Inglesina Magnum Easy Clip (1) http://www.promimi.cz/kocarek-inglesina-magnum-easy-clip-bike-2009/
    Jane Energy (1) http://www.handypraha.cz/golfove-hole-jane-energy-388--detail.html
    Jane Nomad (2) http://www.handypraha.cz/index.php?file=detail&id_zbozi=777
    Jane Slalom (9) http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro-akce.html
    Jet Picasso (1) http://pro-deti.spokojenazena.cz/sportovni-kocarek-jet-picasso/
    Knorr Cruiser (1) http://www.kocarek.cz/kocarky-Knorr-ko%C4%8D%C3%A1rky%20Knorr%20Cruiser%...

    Leviroo 2010 (2) http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/kombinovane/leviroo-3in1-mo...
    Liberta (2) http://www.udvouberusek.eu/detail.php?zbozi=1032649
    Maclaren (1) http://www.babypark.cz/kocarky-maclaren
    Makalu 4 (1) http://www.kocarky-sara.cz/kombinovany-kocarek-makalu-4-p-773.html
    Mamas and Papas Herbie (1) http://www.mamasandpapas.com/range/herbie/2620/
    Mamas and Papas T2 (1) http://www.mamasandpapas.com/product-t2-double-pushchair-city-scape/1034...
    Mamas and Papas Sola (1) http://www.mamasandpapas.com/sola/
    Maxi Cosi Mura 3 (3) http://www.maxi-cosi.cz/mura-3.php
    Maxi Cosi Mura 4 (2) http://www.promimi.cz/kocarek-maxi-cosi-mura-4/
    Maxim 3 (1) http://www.mimikramek.cz/?95,kombinovan%C3%BD-ko%C4%8D%C3%A1rek-maxim-3
    Moon buggy fit 3wheels (1) http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=285101
    Moon Trolley (1) http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1297718
    Mutsy Easyrider Noisy (1) http://www.ondalek.cz/produkt/mutsy-golfove-hole-easyrider
    Mutsy 4 Rider (3) http://www.topkocarky.cz/inshop/vyrobci/mutsy/
    Mutsy Urban Rider (3) http://www.ajuty.cz/shop/mutsy-urban-rider-podvozek-s-luzkem-kocarek.det...
    Mutsy Slider (1) http://mutsy.libfin.cz/slider.php
    Neonato Reverso Sport (1) http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Neonato-Trikolka-Reverso-...
    Patron F4 (2) http://vybereme.cz/k/kocarky/patron
    Peg Perego GT3 Diablohttp://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=733790
    Peg Perego Pliko P3 (1) http://www.darababy.cz/zbozi/peg-perego-pliko-p3-completo-2010
    Phil & Teds (1) http://www.oxfordpramcentre.co.uk/brand.php?show=all&brand=1&gclid=CNz5j...

    Pierre Cardin (1) http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1443389
    Polak (1) http://deti.bazos.cz/inzerat/4639187/kocarek-zn-polak.php
    Portofino (1) http://www.eshopbaby.cz/katalog/portofino-evolution-sportovni-kocarek-ca...
    Roan Marita (5) http://www.eshopbaby.cz/katalog/marita-kombinovany-kocarek-roan-p54/
    Quinny Buzz (7) http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Quinny-Buzz-4-2010
    Quinny Speddi (4) http://www.kocarky.tv/kocarky/kocarek-quinny-speedi-sx-chilli
    Quinny Freestyle 3XL (1) http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Quinny-Freestyle-3XL-Comf...
    Silver Cross 3in1 (1) http://www.prckove.cz/silver-cross-v61/?page=1
    Tako Exclusive (1) http://deti.bazac.cz/z/29448/
    Takko Fast Rider (1) http://www.kocarek.com/cz/tako--fast-rider.php
    Tako Flash (1) http://www.kocarky-tako.cz/golfove-hole/flash-03-47.html
    Tako X Jumper (5) http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-tako/kocarky-tako-x-jumper/
    Tako Jumper X Pik 2010 (1) http://www.darababy.cz/zbozi/kocarek-tako-jumper-x-pik-2010-slunecnik
    Tako Natalie (3) http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?produkt=3
    Teutonia Spirit S3 (7) http://www.ajuty.cz/shop/teutonia-spirit-s3-kocarek.detail.1196.html
    Teutonia Mistral S (2) http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/sportovni/kocarek-teutonia-mistral-s-ko...
    Trend Line (1) http://www.trend-line.cz/
    V Cross (3) http://www.kocarky-kocarek.cz/10242-kocarek-v-cross/
    V Cross Country (1)
    V Cross Travel (1) http://www.gobaby.cz/?p=productsList&iCategory=134
    V Max Baby Smile (1) http://avit.cz/detail/kocarek-baby-smile-v-max-s-nafukovacimi-koly-2009/54
    V Travel (2) http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/kocarek-v-travel-v-travel/kocarky-spor...
    X Baby Slapi (1) http://www.udvouberusek.eu/detail.php?zbozi=2058789
    X-Lander X-Run (1) http://kocarky.heureka.cz/x-lander-x-run-2009/
    X-Lander X3 (1) http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/f99
    X Lander XA Diablohttp://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/x-lander/xlander-xa-set-09
    X Lander XT (3) http://www.kocarky.cz/kocarek-x-lander-xt-exclusive-set.html
    Youpa La X Sport One (1) http://www.landcentrum.cz/kocarky-youpa-la.html
    Zopa Calibro (1) http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Zopa-Calibro-kombinovany-kocarek-09
    Zopa Fusion (1) http://www.zbozi.cz/clickthru?id=34175134&pos=2&ver=1267448701&type=item...

    Komentáře

    Obrázek uživatele Helinka

    Máme nový kočárek!
    http://www.eshopbaby.cz/katalog/nuna-pepp-2011-kocarek-nuna-p43747/
    je super, jsem moc spokojená!

    Obrázek uživatele Káťa25

    My teď pořídili nové golfky espiro magic 4 Smile , pro naši berušku Holčička ...

    Obrázek uživatele sonislavka

    my máme Patron Fenix F4

    Obrázek uživatele Verrysek

    Nám přibyl Nuna Pepp Buggy

    Obrázek uživatele HanickaF15

    Hlásím nový golfáček babypoint mark 4 Smile

    Obrázek uživatele HanickaF15

    Ahoj, spokojená jsem maximálně,máme ho tedy zatím jen dva dny,ale teď jsem s ním byla na dvouhodinové procházce a super. Chodníky a nějaký nerovnosti v pohodě,ale do většího terénu to neni Smile Do úplného lehu nejdou,ale je to hodně slušný leh a malej spal asi hodinu v pohodě. Jen mi vadí,že nemáme polohování nožiček,ty novější to maj,ale já ho mám z druhé ruky. Na to že je dva roky starej,tak nevrže, není s ním žádný problém a krásně houpe Smile

    Obrázek uživatele HanickaF15

    Hlásím nový golfáček babypoint mark 4 Smile

    Obrázek uživatele Helinka

    Moc hezký!!! Díky za tip, do budoucna asi pořídíme, letos asi ještě jen ve sporťáku a možná na léto???? Uvidíme. Wink

    Obrázek uživatele prdada

    DÍKY,JE FAKT SUPER A MÁ GUMOVÁ KOLA,ŽÁDNÉ PLASTÁKY,TAK NERACHTÁ

    Obrázek uživatele sonislavka

    nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem?Nevíte kolik je průměr předních koleček?

    Obrázek uživatele Helinka

    Ahoj já mám Jané Slalom 09 a jsem spokojená. je dobře ovladatelný a dost prostorný, is fusakem je tam pořád dost místa.Já si nmůžu stěžovat!

    Obrázek uživatele sonislavka

    ale ještě jeden by mě zajímal a sice Firkon Ivone???? Děkuji Smile

    Obrázek uživatele mala_hodna

    tak my jsme toho měli trošku víc:-)
    1. V-cross ten u nás vydržel 3 měsíce
    2. Quinny Buzz dokonce 2x:-D jeden racoon a druhý strawberry
    3. Chipolino Omnia doma byl týden fakt hrozné golfky
    4. Quinny Speedi větší těžší ale super
    5. Nuna Buggy - Pepp ten nedám:-)
    6. Quinny Zapp
    7. Jané 2010 slalom reverse

    aktuální stav jsou ty 3 poslední:-))

    Obrázek uživatele Michaluska

    Hele a jak jsi spokojená s tím posledním?

    Obrázek uživatele mala_hodna

    můžu ti sem dát fotečky a napsat ti co si o něm myslím tak vydrž hodím sem pak odkaz:-)

    Obrázek uživatele xpetka

    pořídila jsem Davčovi asi před 2 týdny golfáče CHicco multiway-jsem naprosto spokojená,i Davča se v něm lépe vyvaluje a cítí než ve sporťáku.... :ww: Wink :///:

    Obrázek uživatele sonislavka

    se mi taky líbí Espiro Atlantik ,Vector a Hauck Manhatan jaké máte zkušenosti s těmito kočárky?

    Obrázek uživatele kekulinka

    měla atlantic espiro a je super...akorát mě mrzelo,že neměl otáčí sportovní korbu,protože malému se nelíbilo,když na mě nevyiděl,tak jsme po dlouhém střídání nakonec skončili u firkon twist a jsem spokojená...ale moje ségra,taky kupovala kočárek a vybrala dorjan danny sport a ten má otáčí korbu i sportovní a to je super kočárek...a do těch Hauck bych nešla..viděla jsem jich několik a přišlo mi,to jak kdyby se měl rozpadnout...

    Obrázek uživatele sonislavka

    s tím hauckem asi to nebude nic moc.Firkon je taky v pohodě.A s tím atlantikem by mě toasi taky vadilo,že se nedá ta sport.korba otočit.Zatím je můj nej favorit Dorjan dany sport 2010

    Obrázek uživatele sonislavka

    vepište třeba hvězdičky spokojenosti.Mě by zajímal Dorjan dany sport a Tako x Jumper?Děkuji

    Stránky

    Mohu být těhotná?

    Zdravím, s přítelem jsme měli nechraneny styk a druhý den potom, mě začalo bolet v podbrisku. Stalo se to asi před 3 týdny a bolí to...

    vitamíny v těhotenství

    Ahoj maminky chci se zeptat brali jste nějaké vitamíny v těhotenství? V lékárně...

    Lucka

    Ahojte holky mám prosbicku je to asi divné ale moje malinka teď 19.5 bude mít 3 měsíce a chce si strašně sedat otáčí se na bok a chce do...

    Menstruace po sterilizaci

    Zdravím ženy, tento dotaz je na ženy po sterilizaci, jsem po třech SC a následné sterilizaci, po roce menstruace se mi můj cyklus...

    Koupim azalia

    Ahoj nemate nekdo doma zbytecne par platicek ha Azalia, dekuji za nabidky. Lenka

    ahojky Dubínci,termín porodu3.4 2010.Už se těšíííím

    Ahoj holky,chtěla bych se vás poptat,chodili jste všechny na předporodní kurz,dalo vám to hodně?Moc děkuji za reakce. Smile

    Tak tady je náš tatínek s dětma.

    Holky, moc se mi líbily vaše fotky s tatínkama, je to nádhera, těm chlapům to s miminky tak sluší, že?
    Tak se přidávám i já se svým "nejlepším" taťkou na světě Wink

    Holky,jsem 19+3 a dnes mi vytekla z prsu voda,až jsem si musela převléci tričko.Stalo se to někomu?jen jsem se přetočila z boku na záda a bylo vymalováno

    Taky přidávám fotky našeho tatínka, u té první pláče dojetím

    tak to je náš tatínek Srdce

    Terynka a její bráška Mirča,vždy jí rozesměje Smějící se mimčo

    Tak to je nas pysnej tatinek :C]]: Co bych vam o nem rekla??Je moc hodnej,mocinky ho miluju,on mocinky miluje nas SrdceSrdce a je s nim strasna zabava.Hlavne,kdyz spusti cesky :C]]: :C]]: Ja mu

    Klidně použitý za dobrou cenu?!Děkuji