Jakou klokanku????

31.01.2010

Ahoj tetičky.
Potřebovala bych poradit s výběrem klokanky......
Dokonce mi ji doporučila i doktorka..... Máte nějakou vyzkoušenou??

Ahoj já mám manducu má vevnitř novorozeneckou vložku pro malé miminka,je ted hodně doporučovaná, dobře se v ní nosí, ale stojí 2500kč.

ahoj Jani,
hlavně se ti chci omluvit že jsem ti neodepsala na sms ale úplně mi to vypadlo z hlavy Denísek je už 2 dny nějaký protiva a v noci toho moc nenaspí na to jaký to byl spáč hrozně vyrostl na 6ti týdnech měl 54cm a když jsem ho dneska měřila měl 59cm takže asi roste a bolí ho to :s:
A co vy jak bojujete už je to lepší?
Jinak já jsem o klokance také uvažovala a koupím si spíš šátek hrozně se mi to líbí jak se to krásně váže, ale až přijdou korunky přijde mi to dost drahé.
Snad ti holky poradí a vybereš dobře :one:
tak pozdravuj Kubíčka a dej mu za mě pusinku

In reply to by mala_hodna

S bříškem je to lepší, ale zato se nám obejvil jiný problém. TZV: večerní dysrytmie..... Neukojitelný řev před spinkáním, který trvá i 2 hodiny v kuse. Pak z ničeho nic usne jak špalek..... Hučí mi z toho v hlavě :-( Budu si muset vzít dnes špunty..... Já si pořád čtu o těch klokankách a pořád nevím pro kterou se rozhodnout.... I doktorka mi ji poradila. Ty šátky se mi taky líbí, ale doktorka mi řekla, že šátek neee. Takže koupím tu klokanku. Tak ať tě denísek moc nezlobí a taky mu dej za mě pusinku :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka