Jaké pořizujete nebo používáte jednorázové plínky? | Moje těhotenství.cz

Jaké pořizujete nebo používáte jednorázové plínky?

Obrázek uživatele Ladymarionne.

Ahojky, potřebovala bych poradit ohl. jednorázových plínek. Čekáme sice mimíska až na přelomu února a března ale vzhledem ke komplikacím chci mít už doma věci nachystané, kdybych byla nepoužitelná... Koupili jsme jeden balík plenek Newborn od Happy. Tak nevím jestli koupit od různých značek, ale ani netuším, kolik je té nejmenší velikosti potřeba... Když jsou 2-5 kg tak to vydrží snad celý první měsíc mimískova života, ne...?


Obrázek uživatele krtecek9

Ahojky, tak to čekáme úplně stejně a i u mě se předpokládají komplikace a nejspíš půjdu do nemocnice už měsíc před termínem Sad tak také vše připravuji, aby všechno bylo, takže už mám pořízené všechny věcičky na mimi a to i vyprané a vyžehlené, teď maluji na postýlku obrázek a scháníme zbytečky. jinak ty plenky mám také zatím jen na 2-5kg a to od Belly Happy new born a jinak pak koupíme.

Obrázek uživatele Peterson

tak já jsem si pořídila newborn od Fixies a pak taky newborn od babylove-z DM

Obrázek uživatele Janulkaa

Ahojky, tak Lukin ty "dvojky" 2-5kg nosil az do 3 mesicu, a to se narodil s peknou vahou 3,5kg. Znacka asi zalezi na tobe, uvidis, co pak bude mimiskovi vyhovovat. Pocitej asi tak priblizne 8 plenek denne.