jaké CAR - ISCARE, Gennet, Podolí - máte zkušenosti?

08.03.2013

Ahoj všem, s manželem se snažíme o první miminko už 26 měsíců bez úspěchu. Máme za sebou jedno zamlklé těhu. Uvažujeme, že se obrátíme na CAR. Manžel spermio v pořádku, já měla srůsty, jinak by to snad už mělo být ok. Cvičím Mojžíšovou, chodím k fyzioterapeutce na odstranění blokace v bederní páteři. Tak právě přemýšlíme, jaké CAR je nejlepší, v poslední době jsme na Gest a Apolináře slyšeli dost nechvalné recenze. Gynekoložka mi doporučovala už dřív fyzioterapeutku z ISCARE, ale nakonec jsem šla do Lékařského domu tak právě to vůbec neznám. Kdo jste byli v CAR, máte zkušenosti, můžete poradit, případně jak jste spokojení? Váháme hlavně mezi Gennetem a ISCARE. Díky moc a mějte se krásně :-)

My máme po IVF z Gennetu krásná zdravá dvojčátka :girl: :cc): na 1.pokus a mohu na 100% doporučit :one: . Byli tam tak strašně příjemný a ochotný a bylo jedno, jestli to byl primář, sestřička, nebo uklízečka :s: :///: .

Dobrý večer, já jsem teda úplně z druhé strany, snažím se zapojit do dárcovství vajíček a můj manžel daruje spermie v Gennetu v Praze a mohu jen a jen doporučit. Krásné prostředí, milý personál a zatím doktoři, se kterými jsme přišla do styku, skvělý!
Jináč držím palečky, aby Vám to brzo vyšlo :€s€:

Nám v ISCARu vyrobili synka. Můžu jen doporučit. Super přístup, rychlé objednání, příjemné prostředí, moc milí lidi.
Doporučuju ti ale vybírat i podle vzdálenosti od bydliště a od práce, jelikož (hlavně ty) tam budete chodit celkem často. Já to měla do Holešovic blízko jak z domu, tak z práce a jezdila jsem tam na různá vyšetření v polední pauze, abych v práci nemusela pořád něco vysvětlovat.

In reply to by Ala

Děkuju :-) Jsem ráda za pozitivní ohlasy na ISCARE, ten u nás taky vítězí. Právě i díky tomu, že je v Holešovicích, takže to máme celkem blízko jak z Proseka tak z Kobylis... Ale to Podolí se mi líbilo taky, kamarádka sice od nich mimčo nemá, ale rodila tam a byla maximálně spokojená, ale asi je to dost daleko...

Díky podolí mám holčičku a i jsem v podolí porodila a ležela na rizikovým chvilku, kdyby tě něco zajímalo konkrítně, napiš do zprávy :-) :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka